Három gólt lőttek idegenben, egy pontot szereztek

Székely Sport 2020. november 06., 16:42 utolsó módosítás: 2020. november 06., 16:48

Hatgólos döntetlent játszott a Tordai Arieșul pályáján a Nyárádtői Unirea a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának 9., az odavágók utolsó fordulójában.

Archív Fotó: Haáz Vince

A péntek kora délutáni mérkőzés első félidejében a vendég nyárádtőiek kétszer is hátrányba kerültek, de gyorsan sikerült egyenlíteniük, sőt, kevéssel a szünet előtt már náluk volt az előny. A győzelmet mégsem tudták bezsebelni, a második játékrészben ugyanis csak egy találat esett, ezt pedig a házigazdák szerezték.

Ezzel a döntetlennel a nyárádtői csapat pontszámban utolérte Maros megyei vetélytársát, a Szászrégeni Avântult a dobogó harmadik helyén. A szászrégeniek szombaton 14 órától a második pozíciót elfoglaló Dési Unireát látják vendégül.

Labdarúgó 3. Liga, 9-es csoport, 9. forduló:
Tordai Arieșul–Nyárádtői Unirea 3–3 (2–3).
Gólszerzők: Florin Dan (12., 20.), Damian Cimpoeșu (62.), illetve Roberto Rotaru (19.), Vlad Olteanu (31., 45. – büntetőből).