Hármat kaptak az elején, a szépítés sem jött össze a vásárhelyi női focisoknak

Székely Sport 2023. november 12., 13:41 utolsó módosítás: 2023. november 12., 13:43

Elszenvedte a tizedik vereségét a női labdarúgó Szuperligában a Marosvásárhelyi SE, a vasárnapi játéknapon 4–0-ra kapott ki hazai pályán a Banat Girls csapatától.

Az élvonal mezőnyében egyedüliként továbbra sem szerzett még pontot a marosvásárhelyi csapat. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

Nagyon rosszul indult a találkozó a vásárhelyiek számára, akik az első negyedórában már háromgólos hátrányba kerültek. A szünetig újabb találat nem esett, és a folytatásban csak még egyszer zörrent a háló, a vendégek húsz perccel a lefújás előtt beállították a végeredményt, a házigazda ugyanis a végéig nem tudott szépíteni.

Az újabb nagyarányú vereséggel Marosvásárhelyi SE az élvonal mezőnyében egyedüliként továbbra sem szerzett még pontot. Erre a következő fordulóban is csekély esély mutatkozik, mivel a sereghajtó legközelebb november 18-án, szombaton 11 órától a címvédő Kolozsvári U Olimpia otthonában játszik.