Kleinheisler László a Székely Sportnak hangsúlyozta, hogy hálás a lehetőségért, és motiváltan várja a közös munkát a csapattal. „Köszönettel tartozom a klub bizalmáért, megtiszteltetés számomra, hogy Csíkszeredába igazolhattam. Örülök neki, hogy itt lehetek, úgy látom egy nagyon jó csapathoz és közösséghez érkeztem” – mondta, majd hozzátette, rajta nem fog múlni.
– fogalmazott a piros-feketék legújabb szerzeménye.
A középpályás arról is beszélt, hogy az utóbbi napokban minden infót begyűjtött a klubról és a játékoskeretről. „Mindent megnéztem a klubról, a játékosokról, a bajnokságot viszont nem követtem korábban, de tudom, hogy egy erős pontvadászat, tele nagyon jó csapatokkal. Nekünk ebben a közegben kell minél előbb, minél jobb helyezést elérnünk. Megkönnyíti a feladatom, hogy ismerek pár játékost, és emiatt szerintem könnyű lesz a beilleszkedésem. Eppel Marcival játszottam együtt a válogatottban, úgy érzem ez sokat segít nekem az elején” – fogalmazott.
Az FK Csíkszereda legközelebb február 7-én, szombaton lép pályára: Ilyés Róbert együttese 15 órától az Aradi UTÁ-t fogadja a városi stadionban.
Súlyos vereséget szenvedett hazai pályán a Kolozsvári CFR a Konferencia Liga selejtezőjének harmadik fordulójában. A magyar színeket képviselő Győr és a Debrecen is hátrányból várja a visszavágót.
Végleges döntést hozott a lausanne-i Nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) Cosmin Matei doppingügyében. A Sepsi OSK csapatkapitányát kilenc hónapra eltiltották, amelyből egy hónapot már letöltött.
Lassan kezd visszaállni a rend a csíkszeredai Fürdő utcában, ahol kedden este egy ittas, jogosítvány nélküli sofőr autója csapódott egy családi házba. Az ablakot már sikerült helyreállítani, a fal sérült részét azonban még ki kell bontani.
Sok román állampolgár még mindig az 1997-es mintára kiállított személyi igazolványt használja, azonban ezt fokozatosan kivonják a forgalomból, amint az új elektronikus és egyszerű személyi igazolványok országszerte elérhetővé válnak.
Életveszélyes fenyegetést kapott egy magyarországi előadó, ezért lemondta székelyföldi koncertjét. A botrány túlmutat Majkán, és a magyar közélet nagyon aggasztó állapotairól árulkodik.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!