A koronavírus-járvány miatt két évig nem tudták megszervezni a találkozót, tavaly gyűltek össze ismét, akkor a Vasas 3–0-ra nyert. Idén a Kerekerdő csapata volt a házigazda, ám nem tudta megszakítani a Vasas jó sorozatát, amely a vasárnapi 2–0-s sikerével már zsinórban négy győzelemnél jár.
A találkozóról a házigazda Kerekerdő képviselője, László Zsolt számolt be a Székely Sportnak.
„Nagyon sok hagyománytisztelő néző látogatott ki a Kerekerdőre, nagyjából ötszázan lehettünk. Szép, küzdelmes meccs volt, amelyen az elmúlt évekhez képest jól teljesített a Kerekerdő csapata. Egy védelmi hiba miatt az első félidőben gólt kaptunk, Kiss Ferenc talált be, majd néhányszor a kapufánkon is csattant a labda.
A második félidőben meglepően jól játszottunk, sok helyzetünk volt, a Rózsa utcaiak a gólvonalról is mentetettek. Aztán amikor senki sem várta, egy rosszul kidobott labdát elcsípett a Vasas, és az így indított ellentámadás végén a Székelyudvarhelyi FC egykori játékosa, Bálint Róbert nagyon szépen kilőtte a hosszú alsót 15 méterről. Így minden eldőlt a 70. percben, 80 perces játékidőből.
Ezúton is szeretnék ismét gratulálni a Molnár István barátom által vezényelt Rózsa utcaiaknak, aki zsinórban negyedszerre nyerik meg a Húsvét Kupát. Éljen a foci, hajrá Kerekerdő!” – összegzett László Zsolt.
Nemrég Bajnokok Ligája-döntőt vezetett, most pedig teljesen háttérbe szorította a klubvilágbajnokságon a FIFA Kovács Istvánt, miután a PSG-Atlético Madrid szuperrangadón mutatott teljesítményét rengeteg kritika érte.
Nyílt háború alakult ki a Sepsi OSK és korábbi csapatkapitánya között: Diószegi Laszló kemény szavakkal illette Niczuly Rolandot, aki szerinte 200 ezer eurót követel a szerződésbontásért. Beszéltünk a kapussal, aki nyilatkozott az ügy kapcsán.
Két fiatal vesztette életét egy közlekedési balesetben vasárnapra virradóan Râmnicu Vâlceában. A rendőrség üldözte őket, miután nagy sebességgel közlekedtek, és nem álltak meg a jelzésre – közölte vasárnap a Vâlcea megyei rendőrség.
Elfogadta hétfő délutáni ülésén a bukaresti kormány azt a rendeletet, amely alapján havi bruttó 300 lejre korlátozzák a közalkalmazottak ártalmas vagy veszélyes munkakörülményekért járó bérpótlékát.
Országszerte spontán munkabeszüntetést robbantottak ki hétfőn az adóhatóság, a nyugdíjpénztár, a munkaerő-közvetítő és a szociális kifizetési ügynökség alkalmazottai a kormány által tervezett, a közszféra dolgozóit érintő megszorító intézkedések miatt.
Jövő héten jelenti be a kormány a deficitcsökkentő intézkedéscsomagot. Két hónapos kiskutyát dobott ki az ablakon egy pașcani férfi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!