Egyelőre még nem hivatalos, de ha hinni lehet Ovidiu Ionescu sportriporter hétfői Facebook-bejegyzésének, szokatlan időpontban fogják megrendezni a Turris-Oltul Turnu Măgurele–Sepsi OSK kupamérkőzést.
Úgy tűnik, november 28-ra kiírt találkozó 11 órától kezdődik majd, ami egyértelműen a másodosztályú bajnokságban érdekelt házigazdáknak kedvez:
a Teleorman megyeiek ugyanis rendszerint ebben az órában játsszák bajnoki mérkőzéseiket.
A Román Kupa ötödik fordulóját a tervek szerint négy játéknapon, november 27–30. között bonyolítják le. A legjobb 32 közé bejutott FK Csíkszereda 30-án, hétfőn 18 órától találkozhat az Aradi UTA-val. Gyengébben rangsorolt csapat lévén, a piros-feketék hazai pályán szerepelhetnek.
A sorozat első olyan fordulójának mérkőzéseit, amelybe az élvonalbeli csapatok is bekapcsolódnak, a Telekom Sport és a Look Sport tévécsatornák közvetítik élőben.
Nemrég Bajnokok Ligája-döntőt vezetett, most pedig teljesen háttérbe szorította a klubvilágbajnokságon a FIFA Kovács Istvánt, miután a PSG-Atlético Madrid szuperrangadón mutatott teljesítményét rengeteg kritika érte.
Tovább gyűrűzik a Sepsi OSK-nál dúló nyilatkozatháború. Miután Diószegi László klubelnök keresetlen szavakkal illette kegyeiből kiesett kapusát, maga az érintett hazugságnak nevezte a vádakat.
Két fiatal vesztette életét egy közlekedési balesetben vasárnapra virradóan Râmnicu Vâlceában. A rendőrség üldözte őket, miután nagy sebességgel közlekedtek, és nem álltak meg a jelzésre – közölte vasárnap a Vâlcea megyei rendőrség.
Elfogadta hétfő délutáni ülésén a bukaresti kormány azt a rendeletet, amely alapján havi bruttó 300 lejre korlátozzák a közalkalmazottak ártalmas vagy veszélyes munkakörülményekért járó bérpótlékát.
Országszerte spontán munkabeszüntetést robbantottak ki hétfőn az adóhatóság, a nyugdíjpénztár, a munkaerő-közvetítő és a szociális kifizetési ügynökség alkalmazottai a kormány által tervezett, a közszféra dolgozóit érintő megszorító intézkedések miatt.
Jövő héten jelenti be a kormány a deficitcsökkentő intézkedéscsomagot. Két hónapos kiskutyát dobott ki az ablakon egy pașcani férfi.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!