A találkozó igazi presztízsmérkőzés, amelyen több magyar játékos is a pályára lép majd mindkét csapatban. László Csaba, a hazai együttes vezetőedzője elárulta, játékosaival együtt már nagyon várják, hogy új stadionjukban először vendégül lássák riválisukat.
– mondta a székelyföldi származású szakember.
A mérkőzés kommentátora Székely Dávid lesz, a pálya széléről pedig Tóth Bálint jelentkezik érdekességekkel. Sokat elmond a várható hangulatról, hogy a két csapat legutóbbi mérkőzésén, a szurkolókról készült felvételt a legnagyobb videomegosztó oldalon már több mint hárommillióan tekintették meg. Érdemes lesz tehát szombaton már 16.30-tól az M4 Sportra kapcsolni, hiszen egy egészen különleges atmoszférájú stadionból, egy fantasztikus futballélményre számíthatnak nézőink – tájékoztat közleményben az MTVA sajtóosztálya.
A DAC–Slovan mérkőzést egy magyarországi rangadó követi, 19 órától az éllovas Videoton csapata azt a Vasast látja vendégül, amelynek – az utóbbi időszak gyengébb formája miatt – mindenképpen győznie kell a bajnoki remények életben tartásához. Mivel mindkét együttes a nemzetközi szereplésre hajt, biztosan erős iramú rangadó várja az M4 Sport nézőit.
Ha a DAC–Slovan mérkőzésre azt mondhatjuk, hogy különleges hangulatú presztízsmérkőzés, akkor ez elmondható a 21.30-tól kezdődő Ferencváros–DVTK találkozóra is. Ezt a meccset szintén élőben közvetít az M4 Sport. A Diósgyőr hétről hétre a bentmaradásért küzd, a Fradinak pedig nem fér bele több botlás, hiszen idén is bajnoki címet szeretnének ünnepelni. A mérkőzésnek ezért mindkét gárda számára nagy tétje van, nagy küzdelemre számíthatunk.
Hiába szerezte meg a vezetést a Csíkszeredai Sportklub, fordítani tudott a Gyergyói Hoki Klub az Erste Liga döntőjének hatodik mérkőzésén, és 4:2-es összesítéssel megnyerte a sorozatot. A piros-fehérek történetük során másodszor hódították el a trófeát.
A Resicabányai CSM kétgólos vereséget szenvedett a Steauától a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának 5. fordulójában, ez pedig az FK Csíkszeredának kedvez, amely egy esetleges szombati diadallal bebiztosíthatja a helyét az élvonalban.
Egy ember meghalt, ketten súlyosan megsérültek egy péntekre virradóan történt közúti balesetben a Krassó-Szörény megyei Toplec település térségében.
Nem fenyegeti veszély a lakosságot és az infrastruktúrát, a Hunyad megyében található Valea de Pești (magyarul halasvölgyet jelent) gát normál paraméterekkel működik – közölte csütörtökön az Országos Vízügyi Igazgatóság.
Két magyarországi gépjármű ütközött össze csütörtök délután a tornyai határátkelő közelében, Arad megyében. A balesetben életét vesztette egy 76 éves magyarországi illetőségű féri, női utasa könnyebb sérüléseket szenvedett.
… egy polgármester úgy beszólt Victor Pontának, hogy az szökőárnak is beillene… és a mutáns tél váratlanul kapta magát és feldobta a talpát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!