Akár ki is kaphattunk volna – véli a Sepsi OSK edzője

Székely Sport 2023. július 22., 11:38

Mindkét szakember kiegyensúlyozott harcot látott a pályán. Kis dolgok döntötték el a meccs sorsát. Mestermérleg a Sepsi OSK–FCU Craiova 1–0-ra végződő bajnoki találkozót követően.

Megvan a három pont, ez a legfontosabb Fotó: Pinti Attila

„Kiegyenlített első félidő, mindkét oldalon voltak lehetőségekkel. Amikor Mascarenhas piros lapot kapott az egyensúly megbomlott, és a szünetben változtattunk a rendszeren.

Nem voltunk pontosak a befejezésekben, de gratulálok a játékosaimnak, hittek abban, hogy nyerhetünk. Fontos győzelem, segít a morálunknak, mert kemény meccs vár ránk a Konferencia Ligában.

Nagyon nehezen indult az idény, előbb összecsaptunk a bajnokkal a Szuperkupában, aztán a Rapiddal idegenben, most pedig a Craiova érkezett, akiknek nagyon technikás játékosai vannak.

Ezt a meccset akár el is veszíthettük volna” – nyilatkozta Liviu Ciobotariu, a Sepsi OSK vezetőedzője.

A vendégcsapat kispadján először ült Nicolae Dică, aki szintén kiegyensúlyozott játékot látott az első felvonásban.

„Szervezettek voltunk, aztán jött az a piros lap. Tíz emberrel jól zártuk a területeket, nem sok lehetőséget alakítottak ki. 10 a 10 ellen megvoltak a lehetőségeink, nem sikerült gólt szereznünk, több bátorságot szerettem volna, de valószínűleg fáradtak voltunk.

A hozzáállás rendben volt, ez tetszett nekem. Koncentrálni kell a rögzített játékhelyzetekhez, sok meccs dől el így. Jól csináltuk, amire készültünk, elégedett voltam a srácokkal. Craiován nagyok az elvárások, Mititelu úr sok pénzt fektetett be, nekünk pedig eredményeket kell elérnünk” – összegzett az FCU Craiova trénere.