A szépítőgólnál több nem jött össze idegenben a vásárhelyi női focicsapatnak

Horváth Bálint Ottó 2024. április 06., 17:41 utolsó módosítás: 2024. április 06., 17:46

Bepótolta a női labdarúgó Szuperliga alsóházi rájátszásának harmadik fordulójából elmaradt idegenbeli meccsét a Marosvásárhelyi SE, szombaton délután 5–1-re maradt alul a Banat Girls vendégeként.

Továbbra is pont nélküliek a tabellán a vásárhelyiek. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A sereghajtó marosvásárhelyi csapat korán kétgólos hátrányba került az alsóházban második helyezett ellenfelével szemben. Az első félidő közepén azonban sikerült a szépítés a vendégeknek, így a szünetben a resicabányaiak még csak 2–1-re vezettek.

Alig kezdődött el viszont a második játékrész, a házigazda újra kettőre növelte az előnyét, majd a hajrá kezdetén kétszer ismét eredményes volt, a vásárhelyiek részéről pedig ezúttal nem érkezett válasz, így továbbra is pont nélküliek a tabellán.