A Farullal szemben is nagy különbséggel maradtak alul a vásárhelyi női focisok

Horváth Bálint Ottó 2023. október 15., 15:39 utolsó módosítás: 2023. október 15., 18:05

Elszenvedte hatodik vereségét a Marosvásárhelyi SE női labdarúgócsapata az élvonalbeli bajnokságban, vasárnap 5–0-ra kapott ki a Konstancai Farul vendégeként.

Nem tudták elkerülni a nagyarányú vereséget a vásárhelyiek Fotó: Haáz Vince

Az első osztályban újonc, ám erős játékoskerettel rendelkező tengerparti csapat nagyon korán, már a 4. percben megszerezte a vezetést, majd az első félidő közepére kétgólos előnyben volt.

A szünetig nem változott az eredmény, de a fordulás után a Farul játékosai negyedórán belül további háromszor találtak be a támadásban tehetetlen vásárhelyiek kapujába, akiknek a szépítés sem sikerült.

A Marosvásárhelyi SE hat fordulót követően pont nélkül sereghajtó a Szuperligában, mindössze egy gólt szerzett és 29-et kapott.

Az alapszakasz odavágóinak utolsó fordulójában Mihály Sándor vezetőedző együttese a mezőny másik, szintén nulla pontos csapatával, a CSM Alexandriával találkozik.