Ezzel pedig bejutott a vasárnapi fináléba, melyben a 19 órakor kezdődő Metz–Bietigheim mérkőzés győztese lesz az ellenfél.
Az első félidőt négygólos hátrányban záró dánok (9–13) a második játékrészben folyamatosan jöttek fel és tapadtak a Győr, mely végül meg tudta őrizni egygólos előnyét, de ehhez Sandra Toft utolsó másodperces hatalmas bravúrja is kellett.
Estelle Nze Minko hat, Szöllősi-Schatzl Nadine négy góllal, Sandra Toft 13 védéssel járult hozzá a sikerhez.
Frissítés
A német Bietigheim lesz a Győri Audi ETO KC ellenfele a női kézilabda Bajnokok Ligája döntőjében, miután a Budapesten zajló négyes döntő második elődöntőjében 36–29-re legyőzte a Metz gárdáját. A finálét vasárnap 19 órától rendezik.
Amennyiben a Győr a döntőt is sikerrel veszi, hatodik alkalommal hódíthatja el a Bajnokok Ligája trófeáját.
Női kézilabda Bajnokok Ligája, négyes döntő (MVM Dome)
Szombat, elődöntők:
Team Esbjerg–Győri Audi ETO KC 23–24.
Metz HB–SG BBM Bietigheim 29–36.
Vasárnap, helyosztók:
a 3. helyért: Esbjerg–Metz (16.00),
döntő: Győr–Bietigheim (19.00).
Váratlan fordulat következett be Anderson Ceará átigazolása ügyében, az utolsó pillanatban meghiúsult ez, így az FK Csíkszereda brazilja mégsem szerződik az FCSB-hez. Szondy Zoltán klubelnök a Székely Sportnak nyilatkozott a kialakult helyzetről.
A Hargita megyei bajnok Csíkszentsimoni KSK szombaton hazai pályán kezdi meg a 3. Ligába jutásért vívott párharcot a Kovásznai Kárpátok ellen. A történelem és a statisztika egyaránt izgalmas csatát ígér.
Kijöttek a friss, az idei áprilisi hónapra vonatkozó átlagfizetési adatok mind Magyarországon, mind pedig Romániában. Hasonlítsuk össze!
A magyar nyelv használata és a kétnyelvű feliratok ellen ágált egy videóban Lucian Mușat, a szélsőjobboldali Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) Szilágy megyei parlamenti képviselője, a megyei pártszervezet elnöke.
Szerteágazó tünetegyüttes vezetett a Fidesz vereségéhez Németh Zsolt országgyűlési képviselő szerint, aki úgy véli, a választási eredmény nem tekinthető katasztrofálisnak, alapot jelent ahhoz, hogy a párt újjáépítse magát.
Több mint félmilliárd lej eltitkolt vagyonra derített fényt az ANAF legújabb ellenőrzése. Népszavazással váltottak le egy Maros megyei polgármestert.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!