A brit Matthew Myers az előző idényben a Cardiff Devils másodedzője volt, játékosként több mint ezer EIHL-mérkőzésen lépett jégre, hétszeres bajnok, valamint több mint százszoros brit válogatott. Lelkesedéssel várja az új kihívást. „Már az első látogatásomkor megfogott a város hangulata és az emberek kedvessége. Lenyűgöz a brassói hoki iránti szenvedély, és alig várom, hogy munkához lássunk a csapattal” – nyilatkozta a klub közösségi oldalának.
A vezetőedzői feladatokban a Coronánál már jól ismert Strenk Hunor lesz a társa, aki az előző négy szezonban Dave MacQueen segítőjeként dolgozott Brassóban. „Komoly munkát végeztünk a holtszezonban, hogy megerősítsük a hazai magot, és több romániai tehetséggel is sikerült megegyeznünk. Motiváltan vágunk neki az idénynek” – mondta Strenk.
A szurkolók örömére Zsók Levente is visszatér, ezúttal a felnőttcsapat másodedzőjeként. „Óriási megtiszteltetés visszatérni abba az öltözőbe, ahol annyi emléket szereztem. Tele vagyok energiával, és készen állok, hogy segítsek új sikereket elérni” – örvendezett a klub korábbi legendás játékosa és utánpótlásedzője.
A Brassói Corona szeptember 3-án a Remete Ice Arénában a Gyergyói Hoki Klub elleni Szuperkupával indítja az idényt, és a csapat célja egyértelmű, visszavágni a tavalyi döntő elveszítése után.
A Brassói Corona eddigi kerete: Bors Huba, Pavlo Boriszenko, Polc Patrik, Roberto Gliga, Molnár Zsombor, Farkas Tamás, Jared VanWormer, Rokaly-Boldizsár Richárd, Gecse Hugó, Andrei Vasile, Andrei Filip, Rokaly Szilárd, Adorján Attila, Részegh Tamás, Sébastien Piché, Evan Wardley, Albert Zagidullin.
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Jelen állás szerint nem indulhat a Szuperliga következő idényében az Unirea Slobozia, miután a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fellebbviteli bizottsága elutasította a kérését. A klub a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fordult.
Egy 13 éves lány megerőszakolásával gyanúsítanak két küküllővári kamaszt.
Esélyesebb, hogy technokrata miniszterelnöke lesz Romániának, mint hogy valamely pártpolitikus – derül ki a Polymarket előrejelzési piac fogadásaiból.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!