A találkozó után Moldován Ervin a Székely Sport kérdésére kifejtette:
„Összességében véve egy erősebb csapat ellen játszottunk a harmadik helyért. Az első két mérkőzés tiszta volt, a Brassó fölényesen nyerte ezeket. Én számítottam arra, hogy az utolsó mérkőzést itthon behúzzuk, hogy legyen egy negyedik összecsapás is.
– értékelt a szakember.
A jövőbeli tervekkel kapcsolatban elmondta, hogy erősebb keretre számít a következő idényben, mivel az U17-ből elég sok játékos jön fel.
A bronzkupát és az érmeket Nagy Attila Ferenc, a Román Jégkorong Szövetség elnöke adta át a Brassói Corona játékosainak.
A szezon eddigi legjobb idegenbeli játékával aratott fontos győzelmet az FK Csíkszereda, a labdarúgó Szuperliga alsóházi rájátszásának első fordulójában, szombaton 3–2-re legyőzte a Galaci Oțelult, és nagy lépést tett a bennmaradásért zajló harcban.
Automatikus eltiltás miatt kihagyja a Csíkszeredai Sportklub következő mérkőzését a kanadai Nicholas Ritchie, aki tiszteletlenül viselkedett a játékvezetőkkel szemben a Gyergyói Hoki Klub elleni összecsapás végén.
Lehűlés és csapadék érkezik március második felére, felváltva az eddigi igazán száraz és szokatlanul meleg időszakot – jelzik előre a meteorológusok.
Nicușor Dan szerint elfogadhatatlan, hogy a 27 uniós tagállam közös döntését az Ukrajna támogatására szánt hitelről hetekkel később megkérdőjelezi Magyarország.
A magyar tudomány és kultúra képviselői munkájuk és alkotásaik által összefognak minket, erősítenek, építenek és gyarapítanak mindannyiunk javára – mondta Sulyok Tamás köztársasági elnök a Kossuth- és Széchenyi-díjak átadásán szombaton az Országházban.
A Helikon női háttérországáról és a 19. századi férfieszményekről is szó volt a Babeș-Bolyai Tudományegyetem történészkonferenciáján.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!