A Gyergyói Hoki Klub vasárnap este súlyos vereséget szenvedett, hazai pályán 9–4-re kapott ki a Brassói Coronától, a mérkőzés eredményét beszámolták az Erste Ligába, illetve a román bajnokságba is. A tréner székébe került a botlás.
Strömberg májusban érkezett Gyergyószentmiklósra, irányításával a Gyilkos-tó Kupát három győzelemmel megnyerte az együttes, azonban az Erste Ligában három vereséggel kezdtek a Ferencváros, a Dunaújvárosi Acélbikák és a Debreceni EAC vendégeiként. Hazai jégen a Hokiklub Budapest elleni hosszabbításos, majd az Újpest elleni, kétgólos hátrányból elért győzelemmel javítottak a statisztikán.
A román bajnokságban a Sapientia U23 ellen hozta a csapat a papírforma-győzelmeket, majd szombaton a Fehérvári Titánokat győzte le az Erste Ligában. Vasárnap azonban kilenc gólt kapott saját közönsége előtt a GYHK, amelynek játékán egyébként is látszott, hogy nem úgy teljesítenek a sorok, ahogyan azt a játékosok minősége ígérné.
A GYHK irányítását mostantól az eddigi másodedző Christopher Hamell veszi át. A fiatal, 33 éves svéd szakember eddig a svéd U20-as bajnokságokban rendelkezik vezetőedzői tapasztalatokkal.
Az élvonalbeli bajnokságot szervező Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) kedden megváltoztatta a Szuperliga alsóházi rájátszásának hétvégi utolsó fordulójában a kiesésről és osztályozós helyekről döntő három mérkőzés kezdési időpontját.
Befejeződött a labdarúgó Szuperliga alsóházi rájátszásának nyolcadik fordulója, a zárómérkőzésen kedvező eredmény született a Sepsi OSK-nak. A kiesés ellen küzdő sepsiszentgyörgyiek az utolsó játéknapon győzelem esetén megőrizhetik helyüket az élvonalban.
Egy hároméves kiskorú és egy 33 éves nő vesztette életét hétfőn Mezőcsánban, miután leestek egy szekérről és elütötte őket egy teherautó – tájékoztatja a Kolozs Megyei Rendőr-felügyelőség (IPJ) az Agerprest.
Három kamion volt érintett abban a balesetben, amely hétfőn történt a magyarországi M5-ös autópálya Budapest felé vezető oldalán, Ócsa térségében. Az ütközésben egy román állampolgárságú sofőr súlyosan megsérült, női utasa pedig életét vesztette.
Teljesen eltűnt a különbség a megismételt elnökválasztás második fordulójába jutott két jelölt, George Simion és Nicușor Dan között, olyannyira, hogy fej-fej mellett, egyenlő támogatottsággal állnak – legalábbis ez áll az AtlasIntel friss felmérésében.
A májusi ősz pedig az Istennek sem akar itt hagyni minket.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!