A Kereszthegy állt az élre a futsal 2. Ligában

Gergely Imre 2022. november 07., 12:35 utolsó módosítás: 2022. november 07., 12:36

Két mérkőzésre került sor a múlt hétvégén a teremlabdarúgó 2. Liga 5. fordulójában, ahol papírforma eredmények születtek.

A gyergyóremeteiek nagy különbséggel, 18 gólt szerezve nyertek a hétvégi meccsükün. Korábbi felvétel Fotó: Portik-Bakai Ádám

Izgalmas mérkőzést vívott vasárnap a Marosvásárhelyi VSK és a Metropolitan Ișalnița, ahol a házigazdák 1–0-s első félidő után végül 4–2-re győztek. A másik találkozón a gyergyóremeteiek nagy különbséggel, 18 gólt szerezve nyertek Korond vendégeként.

A Simándi Sólymok–Gyergyószentmiklósi Inter meccset már korábban lejátszották, és a gyergyóiak nem várt, 5–4 arányú vereséget szenvedtek.

A Gyergyóremetei Kereszthegy három pontos előnnyel vezeti a csoportot a megyei rivális Inter előtt, míg a marosvásárhelyi csapat négy egységgel lemaradva a harmadik.