Mindössze egyetlen kicsúszás volt, ezt a sepsiszentgyörgyi Bedő Barna szenvedte el, de személyi sérülés nem történt, és az autóban sem esett kár – foglalta össze a legfontosabbakat Ritner Béla, a megmérettetést szervező Richy Racing Team vezetője.
A Román Autósport-szövetség (FRAS) által kiírt másodosztályos bajnokság lényegében előkészítő, tapasztalatszerző megmérettetés azoknak, akik a legjobbak között szeretnének indulni.
Aki itt bizonyít, lehetőséget kaphat az első osztályban való szereplésre. Ez komoly motiváció a mezőny jelentős részének.
A bajnokság 10. és 11. futama zajlott most Ditró közelében, szombaton és vasárnap a Cengellér felé vezető út aszfaltján. A ditróiak a falu központjában is megtekinthették a viadalon szereplő autókat, de igazi versenyélményük nyilván azoknak lehetett, akik a pálya mellől figyelték az eseményeket.
Mindkét nap a háromszéki Torjáról érkezett Zölde Adorján végzett a nyílt verseny első helyén. Szombaton egyébként két pilóta, Bedő Barna és Szabó Botond autója is meghibásodott, haza kellett utazniuk, de nem adták fel, javítás után visszatértek Ditróba, és rajthoz álltak a vasárnapi futamon.
Megjelenésükkor mindenki nagyon meglepődött, az ellenfelektől nagy tapsot kaptak – mesélte Ritner Béla.
Szeptember végén rendezik a Hargita Kupa harmadik, egyben idei utolsó fordulóját, a helyszín ismét a Ditró–Tölgyes útszakasz lesz.
Gyergyói pilóták nem neveztek be a versenybe, de a nyitóautók vezetőiként hárman is szerepet vállaltak. Szombaton Munteanu Alex és Elekes Róbert vett részt felvezetőként, vasárnap pedig csatlakozott Sándor Szilárd is. Ő szombaton Nyárádszeredában állt rajthoz egy másik versenyen, és kategóriájában első lett.
Szombat
Nyílt verseny: 1. Zölde Adorján (Seat Ibiza Cupra), 2. Szőcs Loránd (VW Golf2), 3. Claudiu Orha (Mitsubishi). Ifjúságiak: 1. Fazakas Erik Zsolt (Renault Twingo), 2. Csató Roland (Suzuki Ignis), 3. Paskó Péter (VW Polo). A1-es géposztály: 1. Gheorghe Badea (Citroën), 2. Fazakas Erik Zsolt, 3. Csató Roland. A2: 1. Martincsek Zoltán (Peugeot 205 GTI), 2. Szabó Botond (Renault Clio). A3: 1. Zölde Adorján, 2. Szőcs Loránd, 3. Claudiu Orha.
Vasárnap
Nyílt verseny: 1. Zölde Adorján, 2. Bedő Barna (BMW 330i), 3. Szőcs Loránd. Ifjúságiak: 1. Fazakas Erik Zsolt, 2. Csató Roland, 3. Paskó Péter. A1-es géposztály: 1. Fazakas Erik Zsolt, 2. Csató Roland, 3. Gheorghe Badea. A2: 1. Martincsek Zoltán, 2. Szabó Botond. A3: 1 Zölde Adorján, 2. Bedő Barna, 3. Szőcs Loránd.
Népes közönség előtt és kiváló hangulatban rendezték meg a labdarúgó 3. Ligába jutásért zajló osztályozó első mérkőzését Csíkszentsimonban. A vendég Kovásznai Kárpátok 2–1-re nyert, így előnyből várhatja a jövő heti hazai visszavágót.
Új érkezőről számolt be hétfő délután a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK, amely gőzerővel készül a Szuperliga következő idényére. A háromszéki együttes megszerezte Gustavo Cascardo játékjogát, a brazil védő a bolgár élvonal ezüstérmesétől érkezik.
Meghódították a Pamír-fennsík legendás útjait, több mint 4600 méteres magasságba kapaszkodtak fel, jurtában is megszálltak, és már Kína felé készülnek a Mongóliába tartó erdélyi kalandorok, akik egy hónap alatt közel tízezer kilométert tettek meg.
A képességfelmérő vizsga első napját technikai hibák árnyékolták be: a dolgozatfeltöltő platform többször összeomlott, tanárok ezrei rekedtek órákra az iskolákban. A szakszervezetek szerint a minisztérium alkalmatlansága okozta a káoszt.
Még a nyáron átadhatják az észak-erdélyi autópálya Magyarzsombor és Vaskapu közötti, 12 kilométeres szakaszát Szilágy megyében – közölte a közlekedési tárca illetékese.
Az 1989 előtti etnikai egyenlőség matematikája alapján tizenegy magyar diák nem tett ki hét embert. Utolsó előtti felvonásához érkezett az MCC-történészkerekasztal.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!