Harminchárman indultak az egyéni erőtörő versenyszámban, ahol öt különböző töréstechnikával (2 kéz és 3 láb) kellett eltörni a lapokat. Dombi közel volt az éremszerzéshez, csupán 1 ponttal maradt le a dobogóról, és végül az előkelő 4. helyen végzett.
A erőtörő csapatversenyben Románia a 4. helyen végzett, az együttesnek egyik tagja Dombi volt. A speciális-törés csapatversenyében Románia 5. lett, ennek is tagja volt a csíkszeredai Dombi Gyula.
– mondta a Székelyhonnak Dombi Gyula.
Folyamatban van a játékoskeret véglegesítése a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK-nál. Égető kérdés egy befejező csatár leigazolása, jelenleg ezen dolgoznak. Hadnagy Attila sportigazgatót kérdeztük.
A Román Jégkorongszövetség (FRHG) Csíkszeredában tartott vezetőségi ülésén elfogadták a szezon szabályzatait, és döntöttek a Szuperkupa helyszínéről is: szeptember 3-án Gyergyóremetén rajtol a jégkorongidény.
Két ember meghalt egy közlekedési balesetben péntek reggel Vrancea megyében.
Az uniós országok közül a románok élnek a legnagyobb számban más uniós országokban – írja a Profit.ro gazdasági portál.
Románia lakosságának 58 százaléka nem engedhet meg magának egy egyhetes nyaralást, ami jócskán a legmagasabb arány az Európai Unióban, és messze túlszárnyalja az EU-átlagot.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!