12.30 Tenisz, Grand Slam-torna, Roland Garros, Párizs, Franciaország (Eurosport 1)
13.00 Tenisz, ATP-torna, Stuttgart, Németország (Look Sport +)
13.00 Tenisz, WTA-torna, Nottingham, Egyesült Királyság (Digi Sport 2)
14.00 Kerékpározás, Pro-sorozat, szlovén körverseny (Eurosport 2)
14.00 Labdarúgás, U19-es Elit Liga, döntő: FK Csíkszereda–Viitorul (Digi Sport 1)
16.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Anglia–Horvátország (Pro TV, M4 Sport)
16.00 Autóversenyzés, Enduro világbajnokság, Le Mans, Franciaország (Eurosport 2)
16.15 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, kisdöntő (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.00 Férfi kézilabda, Bajnokok Ligája, döntő (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
19.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Ausztria–Észak-Macedónia (Pro TV, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, Európa-bajnokság: Hollandia–Ukrajna (Pro TV, M4 Sport)
22.00 Labdarúgás, La Liga, osztályozó: Vallecano–Girona (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport +)
22.00 Golf, PGA-körverseny, Gillisonville, Amerikai Egyesült Államok (Eurosport 2)
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Pénteki ülésén a kormány megvitatta és jóváhagyta a deficitcsökkentő intézkedések első csomagjára vonatkozó törvénytervezetet – számolt be a Facebook-oldalán a pénzügyminiszter.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!