10.30 Tenisz, ATP-kupa, Sydney, Ausztrália (Eurosport 2)
13.30 Sífutás, világkupa, Val di Fiemme, Olaszország (Eurosport 1)
14.15 Síugrás, világkupa, Innsbruck, Ausztria (Eurosport 1)
19.30 Labdarúgás, Premier League: Manchester Utd–Wolves (Eurosport 1 Ro)
20.00 Labdarúgás, La Liga: Villarreal–Levante (Digi Sport 1, Telekom Sport 1, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, La Liga: Osasuna–Bilbao (Digi Sport 2, Telekom Sport 1, Look Sport)
22.00 Labdarúgás, Francia Kupa: Vannes–Paris SG (Look Sport 2)
22.15 Labdarúgás, La Liga: Cádiz–Sevilla (Digi Sport 1, Telekom Sport 2, Look Sport +)
A hatodik percben szerzett bombagól döntötte el a kiesési rangadót: az FK Csíkszereda idegenben gyűjtötte be a három pontot a Bukaresti Metaloglobus ellen a labdarúgó Szuperliga 25. fordulójában. Sokat érhet ez a siker Ilyés Róbert legénysége számára.
Pénteken elkezdődik az olaszországi téli olimpia, amelynek Milánó és Cortina ad otthont. Az év egyik legnagyobb sporteseményén négyen képviselik Székelyföldet: Mandel Kata és Bartalis Henrietta hódeszkások, valamint edzőik, Kinda Géza és Reisz Zoltán.
Baleset történt Szentegyháza és Csíkszereda között kedden délelőtt, egy ember megsérült.
A közösségi médiában fellelhető képek és videók tanúsága szerint kedd este súlyos szerkezeti omlás történt a szilágycsehi református templomnál: az épület jelentős része leomlott.
Kedd este hat óra körül óriási robajjal omlott össze a szilágycsehi református templom tornya. A felújítás alatt álló templom tornyának megerősítését a munkálatokat végző kolozsvári cég szakembereinek javaslatára belülről már megtámasztották.
A nagyváradi premontrei apát kilakoltatásáról szóló bírósági döntés félelmetes képet fest az igazságszolgáltatás állapotáról, és az államérdekből elkövetett jogtiprásról.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!