
Magabiztos játékkal kezdte szereplését a vegyespárosok között az Ovidiu Ionescu és Szőcs Bernadette, a szlovák Lubomir Pistej/Barbora Balazova párost 4–1 arányban győzte le még szombaton.
A negyeddöntőben, vasárnap hajnalban
a kínai Hszu Hszin/Lius Si-ven világbajnok páros viszont már túlságosan kemény feladatnak bizonyult,
a Szőcs–Ionescu duó 4–0-ra maradt alul, így számukra véget ért a küzdelem a vegyespárosok között.
Egyéniben Ionescu vasárnap 10.15-kor a brazil Gustavo Tsuboi ellen folytatja a férfi egyéni versenyszámban, míg Szőcs Bernadett várja egyéniben harmadik fordulós ellenfelét, illetve készül az Egyiptom elleni csapatversenyre.
Ritkán hallott keménységgel kritizálta a román válogatott játékosait Bölöni László, aki szerint a keret teljesítménye messze elmarad attól, ami ebben a selejtezősorozatban reálisan tőlük elvárható lenne.
Megismertük a labdarúgó 2. Liga alapszakaszának 14. fordulós menetrendjét, és az is kiderült, mely találkozókat közvetítik élőben. A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK és a Marosvásárhelyi ASA mérkőzése ismét képernyőre kerül.
Az ügyészek állítása szerint a boncolás eredményei azt mutatják, hogy a 2 éves kislány halála krónikus betegsége miatt következett be a fogászati kezelése során.
Részben a magyarellenesség visszaszorítása érdekében alkalmaz oktató célzatú „önbüntetést” a Román Labdarúgó-szövetség.
Románia állami nyugdíjrendszere a gyors népességöregedés, a tömeges munkaerő-elvándorlás, az informális foglalkoztatás és a növekvő költségvetési nyomás miatt veszélybe került – kongatták meg a vészharangot friss elemzésükben a BBTE elemzői.
Online zajlik majd a gyógyszerek felírása és kiváltása, a páciensek pedig minden egészségügyi adatukhoz hozzáférnek. Továbbá: az adóhatóság rászáll az esküvőszervezőkre, egy férfi pedig az utcán ölte meg volt élettársát, három gyermekének anyját.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!