Meleg, felhős időben öt csapat 95 versenyzője állt rajthoz a Kicsi Mihály pályán indításra várva. A versenyt követő díjkiosztáson a következő versenyzők vehették át különböző kategóriákban a megérdemelt érméket, okleveleket és kupákat:
Csillag hölgyek: 1. Puskás Ildikó (Jómadarak), 2. Páll Júlia (Jómadarak), 3. Nagy Emese (Alpin)
Hölgyek: 1. Pataky Zsuzsa Anna (Roseal), 2. Borbáth Tünde (Roseal), 3. Zsarnóczay Krisztina (Roseal)
Nők: 1. Labaditis Annamária (Alpin), 2. Bodor Ildikó (Alpin), 3. Bodrogi Noémi (Sport Szerda)
Ifjú nők: 1. Sándor Éva (Vadmotoros)
Kis gyerek: 1.Bertalan Mária Dorottya, 2. Ágoston Léna, 3. File Cserne Jázmin
Aprók: 1.György Flóra Petra, 2. Izsák Nóra, 3. Labaditis Éva
Veterán+: 1. Györgydeák Árpád (Roseal), 2 Szabó István (Roseal), 3. Both Jenő (Sport Szerda)
Veteránok: 1. Páll Attila (Jómadarak), 2. Major Lóránt (Jómadarak), 3. Máté László (Jómadarak)
Öregfiúk: 1. Buti László (Jómadarak), 2. Tóth Áron (Vadmotoros), 3. Bodó Jenő (Sport Szerda)
Férfiak: 1. Gedő Hunor (Jómadarak), 2. Kacsó Zoltán (Roseal), 3. Boros Ábel (Vadmotoros)
Ifjú titánok: 1. Balázs László (Vadmotoros), 2. Sándor Mátyás (Vadmotoros), 3. Szabó Viktor (Sport Szerda)
Nagy gyerek: 1. Szabó Zsolt, 2. Páll Lacika, 3. Bálint Major Magor
Kis gyerek: 1. Péter Szilárd, 2. Bodrogi Tamás, 3. Csendőr Mátyás Gyula
Aprók: 1. Péter Szabolcs Ferenc, 2. Pataky Szabolcs Béla, 3. Grendel Csanád
Csapatverseny, 2. forduló: 1. Jómadarak 58 hibapont, 2. Vadmotoros 67, 3. Roseal 136,5, 4. Sport Szerda 138, 5. Alpin 151.
A csapatverseny állása két forduló után: 1. Vadmotoros 123 hibapont, 2. Jómadarak 131, 3. Roseal 234,5, 4. Sport Szerda 240, 5. Alpin 313.
A harmadik, egyben a záró fordulóra március 16-án, szombaton kerül sor, amit közösen szervez a Vadmotoros és a Sport Szerda csapata.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es szezonjának rajtja előtt egyértelműnek tűnik, hogy az újonc Sepsi OSK és az FK Csíkszereda számára az elsődleges cél a biztos bennmaradás kiharcolása lesz. Nézzük, milyenek az erőviszonyok az élvonal mezőnyében.
Utolsó felkészülési mérkőzését vívta a Sepsi OSK a labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényének rajtja előtt. Ovidiu Burcă együttese a másodosztályú Marosvásárhelyi ASA ellen 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán.
Medve harapott meg egy 47 éves férfit Argeș megyében – jelentette hétfőn a megyei katasztrófavédelmi felügyelőség.
A Jóisten, családja és a sport adott erőt Kelemen-Nemes Kinga neurológus rezidensnek, akinek nemrég daganatos megbetegedéssel kellett szembenéznie. A marosvásárhelyi orvos most segíteni szeretne a rákos betegeken és családtagjaikon.
A Bálványosi Nyári Szabadegyetem és Diáktábor (Tusványos) szervezői megerősítették, hogy Orbán Viktor idén is ott lesz a tusnádfürdői rendezvényen. A volt kormányfő előadásán való részvétel regisztrációhoz kötött.
… meglett a kormánybuktatás után készített első közvélemény-kutatás, érdekesek az eredmények… és Nicușor Dan államelnök enyhén szólva hülyét csinált magából a NATO-csúcsértekezleten.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!