A Snowflake Skating Club szervezésében szombaton 12 és 16 óra között várják az érdeklődőket a műjégpályára, ahol a gyergyószentmiklósi egyesület 26 sportolója fogja megmutatni a tudását. És nem csak ők, hiszen Székelyföld több más egyesületének sportolói mellett kolozsvári műkorcsolyázókkal is összemérik a tudásukat, 130 résztvevő lép majd jégre egyéni és csoportos versenyszámokban.
A gyergyói műkorcsolyasport hat éve szülők kezdeményezésére indult újra, és most szerepelnek először versenyen hazai közönség előtt. Az eseményre a belépés ingyenes.
Megtartotta az odavágón szerzett egygólos előnyét a Kovásznai Kárpátok, történelmi sikert ért el a Csíkszentsimoni KSK ellenében: 3–2-es összesítéssel feljutott a labdarúgó harmadosztályba.
Újabb változás történt a Sepsi OSK keretében: a háromszéki klub bejelentette, hogy nem hosszabbítja meg Darius Oroian szerződését. A 22 éves jobbhátvéd a mögöttünk hagyott idényben alapembernek számított, ennek ellenére távozik a piros-fehérektől.
Vörös hőségriasztás van érvényben szerda reggelig az ország területének háromnegyed részén; fokozott hőterhelés és helyenként 41 Celsius-fokos maximumok várhatók.
Kevesebb mint két év alatt megduplázódott a már nyugdíjba vonultaknak vagy az elhunyt tagok örököseinek kifizetett átlagos összeg, amely a romániai nyugdíjrendszer második, magánkezelésben lévő pillérén keresztül érkezik a kedvezményezettekhez.
A szélsőséges kirohanásairól ismert Diana Șoșoacă EP-képviselő élesen kikelt Emil Boc ellen egy közösségi médiás bejegyzésében.
És mi lenne, ha ki-ki kénye-kedve szerint oszlathatna fel neki nem tetsző pártokat?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!