A 38-szoros válogatott labdarúgó legutóbb a német másodosztályba kiesett FC Nürnberg játékosa volt. Korábban még játszott a francia Monaco és a svájci St. Gallen együtteseiben is. A 26 éves csatár két évre szóló szerződést írt alá a háromszéki klubbal.
A Sepsi OSK szerdán kezdi a jegyértékesítést az FC Viitorul elleni hazai mérkőzésre, amelyet vasárnap 21 órától játszanak az 1. Liga 4. fordulójában. A belépőket a Városi Kulturális Szervezőirodában (Szabadság tér, 1. szám) lehet megvásárolni szerdán és csütörtökön 9–16, valamint pénteken 9–13 óra között. Egy jegy ára 20 (standard hely), illetve 30 lejbe (fedett ülőhely) kerül.
Továbbra sem került pont a Sepsi OSK és Niczuly Roland között kialakult patthelyzet végére. Az érvényes szerződéssel rendelkező hálóőr az első csapattal készül, azonban a pályán már nem számítanak a tudására.
Kezdésként rögtön két idegenbeli mérkőzés vár a kilenc év elteltével ismét másodosztályban induló Sepsi OSK labdarúgócsapatára, amely a sorsolás alapján a Chindia Târgovişte és a Metalul Buzău elleni kiszállásokkal kezdi a pontvadászatot.
Egész Szentegyháza gyászolja Filip Alettát, az örök gyerekfilist, huszárlányt, a Szent Gellért Alapítvány leglelkesebb önkéntesét, a Székelyudvarhelyi Városi Kórház mindent tudó gyógyszerész-asszisztensét.
Jókora pénzösszeget és több mint egytucatnyi útlevelet találtak a görög hatóságok Vladimir Plahotniuc szökésben levő moldovai oligarchánál egy 1 milliárd dolláros banki csalásban és más bűncselekményekben való részvétellel gyanúsítanak.
A szokásosnál jóval hidegebb, a turisták szerint jéghideg a Fekete-tenger vize. A ritka, a nyaralók számára kellemetlen jelenség már hetek óta érzékelhető a román tengerpart számos üdülőhelyén.
Kormányt buktatna szeptemberben az Alfa Kartell szakszervezeti szövetség. Újabb nyúlfarknyival bővülhet az észak-erdélyi autópálya.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!