Kovács Istvánnak a kedd esti lesz a negyedik mérkőzése amit a Bajnokok Ligájának aktuális szezonjában vezethet.
A nagykárolyi sípmester segítői Mihai Marica és Tunyogi Ferencz, illetve a negyedik bíró Horațiu Feșnic lesznek. A VAR-szobából Cătălin Popa és Sebastian Colțescu avatkozhatnak be.
Kovács korábban a Real Madrid–Dortmund (5–2) mérkőzést október 22-én, az Inter–Arsenal találkozót (1–0) november 6-án, illetve a Bayern–PSG összecsapást november 26-án irányította.
A Bajnokok Ligájának tabelláján a Crvena Zvezda 3 ponttal a 31., a PSV Eindhoven pedig 8 ponttal a 23. helyen áll jelenleg.
Új vezetőedzővel, hat nyári igazolással és a tavaly megszerzett élvonalbeli tapasztalattal vág neki a román labdarúgó Szuperligának a csíki együttes, amely hétfőn este Aradon, az újonc Corvinul ideiglenes otthonában kezdi meg a pontvadászatot.
Nem született döntés Cosmin Matei régóta húzódó doppingügyében: a Nemzetközi Sportdöntőbíróság elhalasztotta az ítélethirdetést, így a Sepsi OSK csapatkapitánya egyelőre továbbra is pályára léphet a Szuperligában.
Néhány nappal ezelőtt írtunk arról az összefogásról, amely a gyergyószentmiklósi Szabó Rékáért indult. Szomorú hírt közölt Péter Melinda, Réka édesanyja: a fiatal lány elhunyt. A család kéri, hogy az értük indított gyűjtés már ne folytatódjon.
Illegális csokoládéműhelyt és saját használatú lakást alakított ki a közlekedési minisztérium egyik épületében Dudás Annamária, a Vasúti Képesítési és Képzési Országos Központ (CENAFER) igazgatója.
A magyarság ügye kiemelt jelentőségű a magyar kormány számára annak ellenére, hogy nincs a nemzetpolitikának külön államtitkára.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!