A pénteki találkozón a vendég udvarhelyi alakulat már az első félidő elején megszerezte a vezetést, a 2×35 perces találkozón a házigazdák pedig az 55. percben egyenlítettek.
A hajrában a házigazdák álltak közelebb a gőzelemhez, két kapufát is rúgtak, az eredmény azonban nem változott, az udvarhelyi lányok értékes döntetlennel távozhattak.
A csoport további eredményei: Marosvásárhelyi VSK–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 3–1, Sepsi OSK–Vasas Femina 2–3 és Marosvásárhelyi VSK–FK Csíkszereda 0–10.
Az állás: 1. FK Csíkszereda 4 pont (11–1), 2. Székelyudvarhelyi Vasas Femna 4 (4–3), 3. Marosvásárhelyi VSK 3 (3–11), 4. Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 0 (3–6).
A csoport zárófordulójának (szombat, június 5.) programja: 12 órától FK Csíkszereda–Sepsi OSK, 16 órától pedig Vasas Femina–Marosvásárhelyi VSK.
Az U15-ös lánybajnokságba 31 csapat nevezett be, az alapszakaszban pedig hét csoportban zajlanak a küzdelmek.
Minden csoportból az első helyezett jut tovább, de a legjobb csoportmásodik is bekerül a legjobb nyolc közé.
A labdarúgó Szuperliga 2026–2027-es idényében a 16 élvonalbeli klub közül 13 szerencsejáték-ipari vállalatot jelenít meg mezének legértékesebb reklámfelületén. A kivételek közé tartozik a Sepsi OSK és az FK Csíkszereda is.
Győztes gólt szerzett, a mérkőzés legjobbjának választották, teljesítményével pedig a román sportsajtó figyelmét is felkeltette Marius Corbu. Több szaklap szerint a Székelyföld Labdarúgó Akadémia neveltje már megérdemelné a román válogatott meghívóját.
Kórházba szállítottak több embert, mezőgazdasági munkagépek rongálódtak meg, és ideiglenes védelmi rendeleteket is kibocsátottak azután, hogy szombat délután súlyos konfliktus alakult ki Csatószegen egy elsőbbségadási vita nyomán.
Büntetőfeljelentést tett csütörtökön Majka romániai jogi képviselője a sepsiszentgyörgyi Sic Feszt fesztiválra tervezett koncert lemondását kiváltó fenyegetés ügyében.
Majka életveszélyes fenyegetést kapott, és emiatt lemondta a sepsiszentgyörgyi SIC Fesztre tervezett koncertjét. Majka ezt szerdán a Facebook-oldalán jelentette be.
Százszázalékos kamatra adott kölcsönt a letartóztatott uzsorás. Akár 40 fok is várható vasárnap a nyugati országrészben.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!