Andrási Sándor Csaba tanítványai már az első félidőben kiütötték harmadosztályos házigazdájukat, a szünetben 7–0-ra vezettek. A második játékrészben visszavettek az iramot, ám így is további háromszor betaláltak.
A meccsen először játszott a felnőttek között a 2005-ös születésű Horváth Anita, aki csereként beállva két gólt lőtt a második félidőben, egyet büntetőből és egyet akcióból.
„Egy edzőmeccs volt számunkra, amelyen azt kértem a lányoktól, hogy gyakoroljuk a támadásokat, találjuk meg a legjobb megoldásokat a támadó harmadban. Ez sikerült, sima győzelemmel léptünk tovább a nagyon zord, szeles és hideg időben rendezett mérkőzésen” – mondta a Vasas Femina edzője.
Női labdarúgó Román Kupa, 2. forduló:
Brassói Colțea–Székelyudvarhelyi Vasas Femina 0–10 (0–7),
gólszerzők Vlădulescu (4. – 11-esből, 17., 28.), Tóth (13.), Mitri (15., 23.), Țabur (20.), Dávid (59.), Horváth (69., 72. – 11-esből).
Vasas Femina: Kajtár – Bíró A., Dakó, Caldare, Dávid, Benő, Tamás, Vlădulescu, Tóth, Mitri, Țabur. Játszott még: Nagy, Timár, Horváth.
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Jelen állás szerint nem indulhat a Szuperliga következő idényében az Unirea Slobozia, miután a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fellebbviteli bizottsága elutasította a kérését. A klub a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fordult.
Halálos baleset történt pénteken este Csíkszereda közelében: egy 17 éves csíkszentkirályi fiú életét vesztette, két másik fiatal kórházba került, miután felborultak egy buggy típusú járművel. A sofőr jogosítvány nélkül és ittasan vezetett.
Megdöbbentő fordulatot vett a már készülő nagybányai akvapark ügye: a bíróság hatályon kívül helyezte a közbeszerzési eljárás eredményéről szóló értesítést, miközben a kivitelezővel már szerződést kötöttek.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!