A közösségi oldalon megjelent közleményben a Sepsi OSK megköszönte Ilyés Róbertnek a klubért tett szolgálatát, és egyben sok sikert kívánt a további pályafutásához.
Megjegyezték, hogy Ilyés Róbert vezetőedzőként folytatja, az FK Csíkszereda másodosztályban szereplő együttesének irányítását veszi át.
Szondy Zoltán FK-klubelnök pénteki interjúnkban sejtelmesen már jelezte, jó hír számukra, hogy Ilyés Róbert is megszerezte az edzői A-licenc képesítést, ami előírás a 2. Ligában.
A csíkszeredai származású Ilyés Róbert korábban már dolgozott a csíkszeredai klubnál, az FK Csíkszereda 19 év alatti csapatát vezette, korábban pedig a Brassói FC másodedzője is volt.
Másodszor is győzött a címvédő Galaci United otthonában a Sepsiszentgyörgyi Sepsi-SIC a teremlabdarúgó 1. Liga felsőházi rájátszásában. Az újabb siker azt jelenti, hogy Mánya Szabolcs csapata az utolsó forduló előtt bebiztosította helyét a döntőben.
Elutasították a Nagyváradi Bihar FC licenckérelmét, így az együttes nem vehet részt az élvonalba jutásért zajló osztályozón.
Több tucatnyian kerültek kórházba egy Dâmbovița megyei étteremben tartott eseményről ételmérgezésre utaló tünetekkel a vasárnapra virradó éjszaka.
A román-magyar határ menti településen, Méhkeréken született Gurzó Mária román nyelven tette le az esküt szombaton a Parlamentben.
A magyar külpolitika első feladata a bizalom helyreállítása, visszaépítjük Magyarország tekintélyét az EU-ban és a NATO-ban is – jelentette ki Orbán Anita külügyminiszter-jelölt kinevezés előtti meghallgatásán.
Miért ad fizetést az állam a premontrei apátnak, miközben a nagyváradi önkormányzat kilakoltatja? Miként lett a templomból iskola? Elmagyarázzuk bővebben és rövidebben is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!