Mindhárman egyetértettek abban, hogy az utóbbi időben komoly gondok vannak a befejezésekkel: a legutóbbi öt bajnokin mindössze két gólt szerzett az OSK.
Nicolae Păun szerint a hozzáállás semmit sem változott a csapatnál, keményen dolgoznak, ám az utóbbi időben elkerülte őket a szerencse. „Jobban kell koncentrálnunk és minél hamarabb vissza kell térnünk a helyes útra. Két vereséget követően pénteken kötelező a győzelem számunkra a CS Mioveni ellen. Azonban egyáltalán nem lesz könnyű dolgunk, idén nagyon kiegyenlített a bajnokság és minden meccs nagyon nehéz” – mondta a 23 éves középpályás.
Sérülését követően első meccsét játszotta végig Marius Ștefănescu. „25 percet emberelőnyben játszottunk, voltak lehetőségeink a gólszerzésre, ám hiába a jó statisztika, maradtunk a 0 ponttal. Jobban kell koncentrálnunk és a helyzeteket be kell lőnünk.
– összegzett Ștefănescu.
A Sepsi OSK vezetőedzője szerint az első félidőben jól játszott a csapata, ám gólt kapott, míg a szünetet követően lelassult a labdajáratás és játékuknak nem volt ritmusa.
„Többet kellett volna a széleken játszanunk, hogy széthúzzuk a védelmüket. Többet kell dolgoznunk a támadásépítéseken és a befejezéseken. Emberelőnyben is lassan mozgattuk a labdát, a tempónk alacsony volt. Vitatott helyzetből kaptuk a gólt, szerintem Sidibe kezezett, ám a videóbíró megadta a találatot, így nem tehetünk semmit.
– nyilatkozta Cristiano Bergodi.
Sajnálatos események történtek a lelátón a Gyergyói Hoki Klub legutóbbi hazai mérkőzésén, amelyet követően a vezetőség közleményt adott ki, ebben megpróbálták nyugalomra inteni, ugyanakkor figyelmeztették is a csapat szurkolóit.
Székelyudvarhely újra bizonyította, hogy tökéletes házigazdája a küzdősportoknak: szombaton este szinte felrobbant a városi sportcsarnok a Hargita Fight Night harmadik kiadásán. A székely harcosok bombaformában voltak és kiütötték ellenfeleiket.
Elkápráztatta a közönséget és a zsűrit is a székelyudvarhelyi apa-lánya duó: Kristóf Béla és Rebeka tarolt a Csillag születik tehetségkutató műsorban bemutatott produkciójukkal.
Élesen bírálja Nicuşor Dan román államfőt Cătălin Avramescu filozófus, politológus, aki azt állítja, hogy az elnök olyan háborús veteránt tüntetett ki a román nemzeti ünnep alkalmából, aki a nácik oldalán részt vett többek között az odesszai mészárlásban.
Több mint 3000 román és szövetséges katona részvételével rendezték meg hétfőn Bukarestben a hagyományos katonai díszszemlét a Román Királyság és Erdély egyesülését egyoldalúan kikiáltó 1918-as gyulafehérvári román nemzetgyűlés 107. évfordulója alkalmából.
A románok elsöprő többsége szereti a hazáját és büszke Romániára. „Ki az a Sara?” – liszttel és egyéb alapélelmiszerekkel dekorálta ki volt párja autóját egy nő.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!