„Nem róhatok fel semmit a fiúknak, hiszen jó meccset csináltunk, kicsit frusztrál a vereség, mivel jól játszottunk. Főleg az első félidőben irányítottuk a játékot, a szünetet követően is főleg az ő térfelükön fociztunk, ők ellentámadásra rendezkedtek be” – mondta a meccs utáni értékelőjében Bergodi.
A Sepsi OSK vezetőedzője szerint csapatának nem okoz gondot, ha építkeznie kell, ahogy a Rapid is átadta az irányítást és a tizenhatosa köré betömörülve védekezett. „Nem gond, ha folyamatosan építkeznünk kell, ha mi irányítsuk a meccset. Ma is csak mi fociztunk, de két gólt kaptunk, Ioniță találata nagyon szép volt. Nem haragszom Niczulyra, mi nem hibáztatunk egyéneket, mert bármikor megtörténhet. Elégedett vagyok, jól játszottunk, mint mindig, legközelebb több szerencsénk lesz” – tette hozzá.
Az olasz szakember elmondta, hogy a szünetben azért cserélte le Marius Ștefănescut, mert a sérüléséből nemrég visszatért játékos már nem bírta volna végig a második félidőt.
A Hargita Megyei Labdarúgó Egyesület kisorsolta az 5. és 6. Liga 2026–2027-es idényének menetrendjét. Az előzetesen közöltekhez képest egy változás történt a Csík körzeti összetételében.
Egészen jó mérkőzést játszott a Sepsi OSK és a Konstancai Farul a labdarúgó Szuperliga 6. fordulójának meccsén. Két fiatal játékos talált be, újabb döntetlen jegyzett a háromszéki alakulat.
Két autó ütközött össze szombaton hajnalban Homoródfürdő és Máréfalva között, hat személyt kellett kórházba szállítani – tudtuk meg a Hargita Megyei Rendőr-főkapitányságtól.
Kelemen Hunor arra számít, hogy ha az államfő szeptemberben megnevez egy miniszterelnök-jelöltet, az újabb kormányalakítási kísérlet már megszerezheti a parlament támogatását.
Felhagyott az agglegényélettel az RMDSZ alsóházi frakcióvezetője, megnősült Csoma Botond parlamenti képviselő. A kolozsvári politikus Deák-Sala Rebekát, Kós Károly dédunokáját vette el feleségül.
Tudták, hogy 2Petru Groza egyszer a szőnyegen csúszva, Joszif Sztálint simogatva esedezett kegyelemért? Kun Miklós történész KMN-es előadásán jártunk.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!