A csíkiak kapuját a Magyarországról próbajátékra érkező Bordás Dániel védte, leigazolásáról a hét folyamán dönt a klub vezetősége.
Korábban már egyszer összecsapott a két együttes, július végén egy kissé indulatos találkozón a csíkiak hazai pályán is győzni tudtak 3–0-ra.
Ezúttal vendégként nyert az FK, a Brassó megyei csapat otthonában 3–1-es sikert ért el.
Labdarúgás, felkészülési mérkőzés:
Szászhermányi FC–FK Csíkszereda 1–3 (0–1),
gólszerzők Eder, Bajkó és Szabó.
FK Csíkszereda: Bordás Dániel – Majzik Adrián, Berde István, Csürös Attila, Fabio de Oliveira, Veres Szilárd, Pál Kristóf, Eder Gonzales, Magyari Szilárd, Hodgyai László, Szabó Zsolt. Cserék: Somogyi Pál (kapus), Bajkó Barna, Csegöldi Ottó, Vízi Tamás, Kovács Szabolcs.
Hétfőn késő este játssza első élvonalbeli mérkőzését az FK Csíkszereda, 21.30-kor a városi stadionban a Bukaresti Dinamo lesz az ellenfél. Kövesse velünk közösen a történelmi találkozó felvezetését.
Döntetlennel zárta története első élvonalbeli mérkőzését az FK Csíkszereda. Hazai pályán hamar kétgólos előnyre tett szert, végül azonban szenvednie kellett az egy pontért a Bukaresti Dinamo ellen.
Egy 15 éves fiú életét vesztette abban a balesetben, melynek során vonat sodort el egy autót a gyimesközéploki Antalokpataka településen, szerdán délelőtt.
Országszerte egyre több kiskorú szenved balesetet elektromos rollerrel. Szatmár megyében az elmúlt hétvégén három 10 és 12 év közötti gyereket kellett sérülésekkel kórházba szállítani.
Kizárólag román nyelvűre cserélték két Temes megyei település, Magyarszentmárton és Szerbszentmárton eddig kétnyelvű helységnévtábláját.
A tünetek átalakítják az ember mindennapjait, kikezdik az életkedvét, főleg, ha nincs válasz a bajaira – mondja a 42 éves interjúalanyunk, aki 13 hónap után kapott végső diagnózist.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!