Szombaton délelőtt hazai környezetben lépett pályára a Székelyudvarhelyi Vasas Femina fiókcsapata a női labdarúgó 2. Liga 1-es csoportjának hetedik fordulójában. A Székely János által felkészített együttes a CS Fălticeni-t látta vendégül.
A 10. percben az ellenfél lőtte az első találatot, ez pedig egyfajta ébresztő volt a házigazdáknak: a szünetig tizenhárommal válaszoltak.
A második félidőben is maradt ez a mutató, 25–1 lett a végeredmény. A székelyudvarhelyieknek ez volt a harmadik győzelmük a bajnokságban.
Női labdarúgó 2. Liga, 1-es csoport, 7. forduló:
Székelyudvarhelyi Vasas Femina II.–CS Fălticeni 25–1 (13–1).
A hazaiak gólszerzői: Benő Krisztina, Horváth Anita 6-6, Mitri Rita, Toth Györgyi 4-4, Kis Anita, Hodor Mária, Godra Anett, Pásztor Krisztina, Biró Anna.
Vasas Femina II.: Sándor (46., Dénes) – Pásztor, Sinka, Orbán (48., Szabó), Horváth, Mitri (48., Hodor), Benő, Toth.
Nemcsak Niczuly Roland lett kegyvesztett a Sepsi OSK-nál, hanem öccse, Rajmund is, akivel június 30-án bontott szerződést a sepsiszentgyörgyi klub. Időközben viszont fordulat állt be Roland ügyében: újra a nagycsapattal edzhet.
Második nyári felkészülési mérkőzésén sem tudott győzni a Sepsi OSK: a háromszékiek ezúttal a Bukaresti Metaloglobusszal játszottak 1–1-es döntetlent a Sepsi Duna Aréna melletti pályán.
Egy 70–80 méteres szakadékból került elő annak a motorosnak a holtteste, akit csütörtökön megtámadott egy medve a Transzfogarasi úton, a Vidraru-tó közelében.
Az olasz sajtó részleteket közölt a csütörtöki transzfogarasi halálos medvetámadás áldozatáról, a 48 éves Omar Farang Zinről, aki Facebook-oldalán tett közzé szerdán medvés fotókat és videókat.
Pénteki ülésén a kormány megvitatta és jóváhagyta a deficitcsökkentő intézkedések első csomagjára vonatkozó törvénytervezetet – számolt be a Facebook-oldalán a pénzügyminiszter.
Esszük a vízízű, papírízű zöldségeket és közben álmodozunk letűnt korok finomságairól. De mi ennek az oka?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!