Számolni is nehéz volt: huszonötöt lőtt a Vasas Femina II.

Józsa Csongor 2021. április 03., 15:39

Az első gólt még a vendégek jegyezték, onnan kezdve viszont csak a székelyudvarhelyi együttesről szólt minden a női labdarúgó másodosztály mérkőzésén.

Mitri Rita (kékben) egy félidő alatt négyszer volt eredményes Fotó: Veres Nándor

Szombaton délelőtt hazai környezetben lépett pályára a Székelyudvarhelyi Vasas Femina fiókcsapata a női labdarúgó 2. Liga 1-es csoportjának hetedik fordulójában. A Székely János által felkészített együttes a CS Fălticeni-t látta vendégül.

A 10. percben az ellenfél lőtte az első találatot, ez pedig egyfajta ébresztő volt a házigazdáknak: a szünetig tizenhárommal válaszoltak.

A második félidőben is maradt ez a mutató, 25–1 lett a végeredmény. A székelyudvarhelyieknek ez volt a harmadik győzelmük a bajnokságban.

Női labdarúgó 2. Liga, 1-es csoport, 7. forduló:

Székelyudvarhelyi Vasas Femina II.–CS Fălticeni 25–1 (13–1).
A hazaiak gólszerzői: Benő Krisztina, Horváth Anita 6-6, Mitri Rita, Toth Györgyi 4-4, Kis Anita, Hodor Mária, Godra Anett, Pásztor Krisztina, Biró Anna.
Vasas Femina II.: Sándor (46., Dénes) – Pásztor, Sinka, Orbán (48., Szabó), Horváth, Mitri (48., Hodor), Benő, Toth.