Ez az első alkalom, hogy kizárólag az öt legerősebb európai bajnokság (angol, spanyol, német, olasz, francia) együttesei vesznek részt a kieséses szakaszban.
A már említett Real Madrid–Manchester City és Atlético Madrid–Liverpool csúcspárharcok mellett keménynek ígérkezik a Chelsea és a Bayern München, a Napoli és a Barcelona, valamint a Borussia Dortmund és a Paris Saint-Germain összecsapása is.
A nyolcaddöntők első mérkőzéseit február 18–19-én és 25–26-án, a visszavágókat pedig március 10–11-én, illetve 17–18-án rendezik.
Nagyon úgy tűnik, hogy a bennmaradás kiharcolása után Ilyés Róbert nem folytatja az FK Csíkszereda kispadján, sajtóértesülések szerint a szezon végén távozik a csapattól.
Jelen állás szerint nem indulhat a Szuperliga következő idényében az Unirea Slobozia, miután a Román Labdarúgó-szövetség (FRF) fellebbviteli bizottsága elutasította a kérését. A klub a Nemzetközi Sportdöntőbírósághoz (CAS) fordult.
Halálos baleset történt pénteken este Csíkszereda közelében: egy 17 éves csíkszentkirályi fiú életét vesztette, két másik fiatal kórházba került, miután felborultak egy buggy típusú járművel. A sofőr jogosítvány nélkül és ittasan vezetett.
Megdöbbentő fordulatot vett a már készülő nagybányai akvapark ügye: a bíróság hatályon kívül helyezte a közbeszerzési eljárás eredményéről szóló értesítést, miközben a kivitelezővel már szerződést kötöttek.
Az április 14-én megszabott 30 napos határidő lejártával újra számítani lehet a végrehajtó megérkezésére Nagyváradon a premontrei rendházban, hogy kilakoltassa az önkormányzat által sajátjának tekintett ingatlanból Fejes Rudolf Anzelm apátot.
A trianonitisz nem gyógyítható, de meg lehet tanulni együtt élni vele anélkül, hogy folyamatosan tüneteket produkálna. MCC-történészkerekasztal, hetedik szint.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!