Sokba kerültek az egyéni hibák a Marosvásárhelyi SE női csapatának

Horváth Bálint Ottó 2022. november 06., 13:57 utolsó módosítás: 2022. november 06., 17:13

A ranglistán előtte álló Banat Girls vendégeként lépett pályára vasárnap délelőtt a Marosvásárhelyi SE a női labdarúgó 1. Liga alapszakaszának 8. fordulójában. Két alapember hiányzott a vásárhelyieknél, akik sokat hibáztak és nem állt össze a játékuk.

Ezúttal pont nélkül maradtak. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

Nagyon gyengén kezdték a találkozót a vendégek, az első félidő során egyéni hibák következtében háromgólos hátrányba kerültek. A szünet után újra a hazaiak találtak be elsőként, a vásárhelyi csapat a hajrában csak a szépítőgólt tudta megszerezni.

„Érződött a két játékos hiánya a kezdő tizenegyből, nem volt ugyanaz a játékdinamika. Naivak voltunk védekezésben és a támadásépítés sem működött. Úgy gondolom, többet is kihozhattunk volna ebből a mérkőzésből, és szorosabb lehetett volna az eredmény, az egyéni hibák viszont megpecsételték a sorsunkat” – nyilatkozta Mihály Sándor, a Marosvásárhelyi SE edzője.

Az előző játéknapon a Marosvásárhelyi SE nyerni tudott Aradon, ezúttal azonban nem tudta megismételni azt a teljesítményét, így elszalasztotta a lehetőséget, hogy tovább zárkózzon a tabellán. A 8. helyet elfoglaló vásárhelyiek legközelebb két hét múlva játszanak, november 20-án 14.30-tól a Nagybányai Fotbal Feminin csapatát fogadják.