Az összecsapás 29. percében a Sepsi OSK piros lapot kért a hazaiak támadója, Cephas Malele ellen, mivel csúnyán lekönyökölte Andres Dumitrescut, aki ezután vérzett is, de Kovács István játékvezető csak sárga lapot adott a CFR játékosának, a VAR-szobából pedig Florin Andrei és segítői nem avatkoztak közbe.
„Csalódott vagyok, de nem hibáztathatom a fiúkat, nagyon jó meccset játszottak. Nagyon jó és tapasztalt csapattal találkoztunk, ezt meg is mutatta a Konferencia Ligában. De egy pillanat eldöntötte ezt a mérkőzést. Volt egy eset az első félidőben, amikor emberhátrányban kaptunk gólt, a játékost a pályán kívül ápolták.
– nyomatékosította Cristiano Bergodi.
Korán véget ért a 2025–2026-os szezon a Csíkszeredai Sportklub számára, amely a tavalyi döntő után idén már a negyeddöntőben búcsúzott a jégkorong Erste Ligában. A kék-fehérek csapatkapitányát, Becze Tihamért a háttérről és a kérdéses jövőjéről kérdeztük.
Sokáig hiányzott a gól a labdarúgó Szuperliga alsóházi rájátszásának mérkőzésén. A Konstancai Farul szerezte meg a vezetést, a ráadás negyedik percében erre válaszolt az FK Csíkszereda.
Halálos kimenetelű vasúti baleset történt Csíkszeredában a Brassói út mellett vasárnap délután: egy lovas szekérrel a vonat elé hajtottak, egy személy a helyszínen meghalt.
Dr. Székely-Szentmiklósi István negyvenöt éve családorvos a Szilágyságban – pályája egyszerre jelent hivatást, alkalmazkodást és közösségi elköteleződést.
Puczi Béla cigány ember nem hősként indult útnak, de hőssé vált, a magyarokat 1990 márciusában megvédő férfi tette ma is nemzet- és jövőépítő – hangoztatta a Belügyminisztérium társadalmi esélyekért és roma kapcsolatokért felelős államtitkára.
Olyan jó nézni, amikor a román értelmiségi elit arról beszél, hogy ej, no, ezen az etnicizmuson túl kellene már lépni, hiszen mind európaiak vagyunk. Komolyan? Serios?
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!