A végső győzelemre további nagy esélyes együttesek közül az AC Milan, az AS Roma és a Tottenham a Crvena Zvezda, a Braga, illetve a Wolfsberger ellen játszik a továbbjutásért.
Mindemellett a Lille–Ajax, a Granada–Napoli és a Salzburg–Villarreal párosítások is érdekesnek ígérkeznek.
Mircea Lucescu együttese, a BL-ből átkerült Dinamo Kijev az FC Brugge-zsel mérkőzik meg, a román válogatott Nicolae Stanciut soraiban tudó Slavia Praha a Leicester Cityt kapta ellenfélnek.
A Koloszvári CFR ellen botrányos végjátékban továbbjutott Young Boys a Bayer Leverkusennel játszik.
A párharcok első mérkőzéseit február 18-án, a visszavágókat február 25-én rendezik.
Tíz éve dolgozik a Székelyudvarhelyi FC mellett, végigjárta a 3. Liga minden hullámhegyét és hullámvölgyét, kétszer pedig testközelből élte át, milyen közel lehet a másodosztály. László Zsolt csapatmenedzserrel beszélgettünk.
Az FK Csíkszereda a Konstancai Farul vendégeként 3–2-es vereséget szenvedett a labdarúgó Szuperliga negyedik fordulójában. Mindkét vezetőedző csalódottan értékelt a lefújás után.
Több tíz kilométeren át 1800–2000 méteres magasságban kígyózik, sokan a romániai tereputak királyának tartják. Aki a Transalpinát már bejárta, lehet fogalma róla, de a belőle leágazó Strategica még azt is lepipálja.
A legfrissebb amerikai hírszerzési értékelések szerint Vlagyimir Putyin orosz elnök a következő néhány évben korlátozott támadást indíthat egy NATO-tagállam ellen, hogy próbára tegye a katonai szövetség elszántságát.
Baka Andrást, a Legfelsőbb Bíróság korábbi elnökét jelöli köztársasági elnöknek a Tisza Párt parlamenti frakciója.
A medveproblémára egyetlen valódi megoldás létezik, az állomány visszalövése az optimális létszámra. Birtalan István gyergyószentmiklósi vadásszal beszélgettünk, nemcsak a medvékről.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!