A Hargita megyei klub közösségi oldalán jelezte, hogy a stadion jegypénztára pénteken 13 és 14.30 óra között tart nyitva. A standard belépők ára 20 lej, a VIP-jegyek 500 lejbe kerülnek.
Amennyiben maradnak elérhető jegyek, a mérkőzés napján, hétfőn 15.30 órától ismét kinyit a pénztár. A jegyértékesítés ideje alatt a szezonbérletek árusítását felfüggesztik, a már megváltott bérletek ugyanakkor átruházhatók, ha tulajdonosuk nem tud jelen lenni a találkozón.

Új vezetőedzővel, hat nyári igazolással és a tavaly megszerzett élvonalbeli tapasztalattal vág neki a román labdarúgó Szuperligának a csíki együttes, amely hétfőn este Aradon, az újonc Corvinul ideiglenes otthonában kezdi meg a pontvadászatot.
Tizenhat év után ismét világbajnok Spanyolország. A 2026-os viadal döntőjében a címvédő Argentína mindvégig védekezett, de Ferran Torres hosszabbításban szerzett találata eldöntötte a finálét, így a spanyolok történetük második vb-címét ünnepelhették.
Egy 46 éves nő holttestére bukkantak péntek este a csíkszeredai Tudor Vladimirescu lakónegyedben található lakásán.
Hamisak azok az információk, amelyek szerint a polgároknak díjat kell fizetniük, vagy büntetőjogi szankciókkal kell számolniuk azért, mert saját kútjaik vizét használják – közölte a Román Vízügyi Hatóság (ANAR).
Báró Kemény János író, színházalapító, mecénás és közösségépítő köztéri mellszobrának felavatásával, kiállításmegnyitókkal, könyvbemutatókkal ünnepelték szombaton Marosvécsen az Erdélyi Helikon megalakulásának centenáriumát.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!