Fredrikstadban játszott hétfőn este Norvégia ellen Románia csapata, amely az U20-as korosztály számára kiírt labdarúgó Elit Ligában szerepel. Nem sok esélyük volt a vendégeknek, szünetben már kétgólos hátrányban voltak, végül pedig 5–0-s eredménnyel zárták a találkozót. Érdekesség, hogy a romániai együttes pár nappal korábban – meglepetésre – hazai pályán 2–0-ra legyőzte Anglia U20-as válogatottját.
A romániai U20-as labdarúgó válogatott szeptemberben Csehország és Portugália ellen lépett pályára: a cseheket Târgoviștén 2–0-ra győzték le, majd idegenben 2–1-es vereséget szenvedtek Portugáliától.
Első alkalommal rendezték meg Csíkkarcfalván a Jégtörő Kupát, ahol az amatőr hokicsapatok családias hangulatban, mégis nagy elszántsággal csaptak össze. A tornát a Pingvinek csapata nyerte meg.
Ebben az idényében már csak a zárófordulóban tud pályára lépni a Kápolnási SK játékosa. A legutóbbi mérkőzésen kiállították, a lefújást követően a pályán kérte számon a játékvezetőt.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Ortodox húsvét előtt kézbesítik a nyugdíjakat, a kifizetésük előkészítése már megkezdődött – jelentette ki csütörtöki sajtótájékoztatóján Florin Manole munkaügyi miniszter.
Előkerült a cotofenești-i aranysisak és a három arany karkötő is – erősítették meg hivatalos források az RTV Drenthe-nek.
További hírek: a Lia Savonea vezette legfelső bíróság beperelte a kormányt, 2 milliárd lejt követelnek, egy falusi vegyesboltban pedig kábítószert lehetett vásárolni pult alól.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!