Nyolccal verték a csíki lányok a sereghajtót

Dobos László 2021. április 03., 15:20 utolsó módosítás: 2021. április 03., 15:41

Magabiztos győzelmet aratott szombaton délben az FK Csíkszereda csapata a női labdarúgó 2. Ligában, nyolc góllal nyertek a szörényváriakkal szemben.

Nem nagyon volt kérdés, kié lesz a három pont Fotó: Veres Nándor

Hideg, esős időben fogadta szombaton délben az FK Csíkszereda női csapata Mehedinți megye képviselőjét a másodosztályú bajnokságban. Az Erőss Zsolt Aréna melletti műgyepes pályán megrendezett találkozó sorsa már az első húsz percben eldőlt, 18 perc után a hazai alakulat 5–0-ra vezetett, a vége pedig 8–0 lett Albu László tanítványai javára, a nyolc gólból öt Bartalis Barbara nevéhez fűződik.

Női labdarúgó 2. Liga, II. csoport, 7. forduló:

FK Csíkszereda–Szörényvári Atletic Drobeta 8–0 (6–0).
Gólszerzők: Bartalis Barbara (3., 14., 18., 44. és 52. perc), Antal Anita (12.), Nyéki Anna (16.) és Boér Bíborka (80.).
Játékvezetők: Robert Ciorbea (Barcaszentpéter), Mircea Guran (Brassó) és Roberto Ciuraru (Sepsiszentgyörgy).
FK Csíkszereda: Tankó Réka – Szentes Szabina, Nyéki Anna, Boér Bíborka, Albu Erika, Antal Anita, Péter Alexandra, Kristó Laura, Bartalis Barbara, Györgyicze Réka, Nagy Noémi. Játszott még: Dimény Hajnalka, Simon Mónika, Györgypál Edina, Szász Ildikó, Balogh Nikoletta és László Renáta. Vezetőedző: Albu László.

A Kolozsvári U Olimpia II. csapata–Kolozsvári Olimpic Star találkozót április 21-ére halasztották, a Marosvásárhelyi Ladies pedig szabadnapos volt.