Amint a csíkiak szakvezetője, Albu László elmondta, nagyon nehéz meccs volt a tavaly még élvonalban szereplő konstancai csapattal szemben.
„Az első félidőben három, a másodikban két nagy gólhelyzetünk volt, de az ellenfélének is volt több lehetősége betalálni. A kapusok nagyon jól védtek, nálunk Salamon Szidónia több bravúrt mutatott be, a hazaiak kapuját pedig a román U17-es válogatott kapusa védte” – mondta el Albu.
A csíkiak négy forduló után százszázalékos teljesítménnyel, kapott gól nélkül, 12 ponttal és 36–0-s gólkülönbséggel vezetik csoportjukat.
A következő fordulóban, jövő vasárnap FK Csíkszereda–Székelyudvarhelyi Vasas Femina II. mérkőzés szerepel a programban, de ezt a szakszövetség – az udvarhelyiek korosztályos válogatottakban való szereplése miatt – november 11-ére halasztotta.
A Sepsi OSK stadionjában rendezi meg a Kolozsvári U a soron következő hazai európai kupamérkőzését. A kincses város klubvezetése hivatalosan is bejelentette, hogy az Untold fesztivál miatt kénytelen költözni.
A Sepsi OSK szűkebb költségvetésből gazdálkodva, formálódó kerettel vág neki a küszöbön álló szezonnak, amelynek nyitányán rögtön a Rapid otthonában kell helytállnia. Hadnagy Attilát, a csapat sportigazgatóját kérdeztük.
Egy huszonkét éves juhász holttestét találták meg a Málnáshoz közeli erdőben hétfőn délben. Az ügyben az ügyészség felügyeletével folyik a nyomozás.
Nem rendezik meg idén a Közösségi Párbeszéd Tábort, amelyet a tavalyi induláskor a szervezők a Tusványos egyfajta alternatívájaként, ugyanakkor nem ellenrendezvényként hirdettek meg.
Alapjaiban megrázta a romániai szociális ellátórendszert a Bihar megyében engedélyek nélkül működtetett menhelyek körüli, a szervezett bűnözés elleni ügyészség eljárása nyomán kirobbant botrány. A Krónika helyszíni riportja.
Hárman nyitottak tüzet egy lakóház udvarán tartózkodókra, rendőrség szerint bérgyilkossági kísérlet történt. Újra friss levegőt szívhat Nagybánya egykori polgármestere, Cătălin Cherecheș.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!