Fordulatos mérkőzést játszott a két fél Borgóprundon, a hazaiak már a második percben vezetéshez jutottak, a Vasas húsz perc alatt fordított, a Heniu pedig a szünet előtt egyenlített. Térfélcserét követően ember-, majd gólhátrányba került a Femina, ám így is sikerült Vlădulescu révén egyenlíteniük.
Amikor már mindenki a hosszabbítást várta, újabb embert küldtek le a pályáról a Vasas csapatából, Barabási is piros lapot kapott.
A kettős emberhátrányt már nem tudta kivédekezni az udvarhelyi együttes, Borgóprund két gólt is lőtt a 2x15 perces hosszabbításban, így magabiztosan jutott a legjobb négy közé.
A Kézdiszentléleki Perkő hosszú évtizedek óta meghatározó alakja a háromszéki labdarúgásnak, az 1954-ben alapított labdarúgóklub Kovászna megyében egyedülálló módon ötven éve megszakítás nélkül tagja a megyei élvonalnak.
Gyakorlatilag már negyedóra után eldőlt a három pont sorsa, az FCSB kétszer is betalált az FK Csíkszereda ellen. A házigazda székelyföldiek nem tudtak válaszolni, és a második mérkőzésüket is elveszítették a labdarúgó Szuperliga új idényében.
Shahed típusú volt az a drón, amelyet pénteken a román légierő egyik F-16-os vadászgépe lőtt le a Buzău megyei Padina térségében – közölte a legfőbb ügyészség.
Menthetetlen, bukott maffiafőnökkel foglalkozni felesleges – reagált Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán Orbán Viktor, a Fidesz elnöke, volt kormányfő Tusnádfürdőn szombaton elmondott beszédére.
A magyar kormánynak kötelessége a határon túli magyarok jogainak képviselete, ami azt is jelenti, hogy ezekből a jogokból nem lehet elvenni – hangsúlyozta Tarr Zoltán Fehéregyházán.
Romániában szinte mindenkinek saját ingatlanja van – ennek történelmi okai vannak. Romániának azonban fokozott digitális sérülékenysége is van – ennek pedig jelenkori okai vannak.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!