Nem fért kétség a Marosvásárhelyi SE győzelméhez

Horváth Bálint Ottó 2024. április 12., 20:08 utolsó módosítás: 2024. április 12., 20:12

Magabiztosan húzta be a három pontot hazai pályán a Marosvásárhelyi SE, a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának alsóházi rájátszásában 3–0-ra győzte le a Kolozsvári Viitorult.

Könnyedén nyertek hazai pályán. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A 3. forduló pénteki játéknapján a vásárhelyiek a mérkőzés 17. percében jutottak vezetéshez Moldován Tamás góljával, félóra játékot követően pedig Jorza büntetőből megduplázta az előnyüket.

A második félidő elején ismét Moldován volt eredményes, a vendégek részéről pedig a végéig nem érkezett válasz, így a második helyen álló Marosvásárhelyi SE a második hazai találkozóját is megnyerte az alsóházban.

A Szászrégeni Avântul szintén otthon tartotta mindhárom pontot, miután mindkét játékrész végén betalálva Suciu Toni és Potor Dávid góljaival 2–0-ra nyert az Alsógáldi Industria ellen.