Nehéz meccsen győzött a Bardoci Príma, beérték a barótiakat

Sebestyén Ervin 2023. október 16., 15:16

A nyolcadik fordulót rendezték hétvégén a Kovászna megyei 4. ligás labdarúgó-bajnokság 2023–2024-es idényében, a Bardoci Príma az eddig veretlen Perkői SE otthonában győzött, ezzel továbbra is makulátlan a mérlege.

Nagyon fontos meccsen tudtak győzni a bardociak Fotó: Facebook/Bardoci Príma

Egyetlen összecsapást rendeztek a szombati napon, Szitabodza Maksára látogatott, ahol a két fél 3–3-as döntetlent ért el. Nem lehettek elégedettek az eredménnyel a vendégek, viszont így is maradtak a harmadik helyen.

A forduló rangadója határozottan a Perkői SE–Bardoci Príma összecsapás volt, ahol két veretlen együttes mérkőzött meg egymással.

Az első félidőt követően 1–1 volt az állás, azonban a második játékrészben a vendégek lefocizták a hazaiakat és végül 3–1-es sikert értek el, ezzel pedig feljöttek a második helyre a Barót VSC mögé, amely csupán jobb gólkülönbségével tudja maga mögé utasítani a bardociakat.

Továbbra sem tudott pontot szerezni Uzon és Bodzaforduló csapata, előbbi hazai pályán kapott ki a gelenceiektől 2–1-re, utóbbi hatalmas vereségbe szaladt bele Árkoson (11–0). Nagy meglepetésre a Csernáton–Papolc párharc nagyon egyoldalú végeredmény hozott (4–0), akárcsak a Kovászna–Szentkatolna meccs (10–0).

A következő fordulóban pályára lép mindkét hibátlan gárda, a Barót VSC hazai pályán fogadják a Perkői SE játékosait, míg a Bardoci Príma az árkosiakat látja vendégül.