Kovács István nagyban hozzájárult Nagykároly fejlődéséhez és népszerűsítéséhez, ezért érdemelte ki a díszpolgári címet, amelyet a város polgármestere, Eugen Kovacs nyújtott át neki.
Az ország egyik legjobb játékvezetője az előző évben többek között a Bajnokok Ligája elődöntőjében a Manchester City és a Real Madrid közötti első mérkőzést és az első alkalommal megrendezett Európa Konferencia Liga döntőjét vezette, valamint nyolc találkozón negyedik bíró volt a katari világbajnokságon.
Kovács István újabb komoly feladat előtt áll, hiszen február 1. és 11. között részt vesz a Marokkóban rendezendő klubvilágbajnokságon.
Rövid másodosztályú száműzetés után emelt fővel tér vissza a román labdarúgás élvonalába a Sepsi OSK. A gyors visszajutás örömét beárnyékolják az anyagi nehézségek. Exkluzív interjúnkban Diószegi László nyíltan beszél a Szuperliga jelentette kihívásokról.
A Gyergyói Hoki Klub jégkorongozója, Imre Patrik nemcsak a jégen nyújt őszinte játékot, hanem a labdarúgó-világbajnokság kapcsán is kimondja amit gondol.
Óriási hasadás keletkezett az A10-es sztráda Szászsebes és Torda közötti szakaszán, a sofőröket óvatosságra intik.
Jelentős repedés és süllyedés keletkezett az A10-es autópálya Szászsebes és Torda közötti szakaszán, Torda közelében. A közösségi médiában közzétett felvételek alapján az útpálya két forgalmi sávját is érinti a károsodás.
A bíróságon folytatódhat a Bihar megyei magyar közélet egyik legrégebbi politikai konfliktusa: Szabó Ödön pert indított Csomortányi István ellen. Az RMDSZ-es politikus rágalmazásról beszél, az EMSZ-alelnök szerint a per célja az elhallgattatása.
A román királyi család hivatalosan el nem ismert tagját hamarosan kiadhatják Romániának, ahol börtönbüntetés vár rá. II. Károly unokájának portréja.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!