Meggyűlt a bajuk a sereghajtóval, de ezúttal nem buktak pontot a nyárádtőiek

Székely Sport 2023. november 11., 18:36 utolsó módosítás: 2023. november 11., 18:37

Véget vetett a négy forduló óta tartó nyeretlenségi sorozatának a Nyárádtői Unirea, amely 1–0-ra legyőzte a Kolozsvári Viitorult a labdarúgó 3. Liga 9-es csoportjának 12. fordulójában.

Megerősítették helyüket a felsőházi rájátszásban. Korábbi felvétel Fotó: Haáz Vince

A szombat délutáni hazai mérkőzésen hiába a nyárádtőiek igyekezete, az első félidőben nem tudtak betalálni a sereghajtó ellen. A szünet után azonban már összejött a gólszerzés, a csapatkapitány Victoraș Astafei eldöntötte a három pont sorsát.

Minimális győzelmének köszönhetően a Nyárádtői Unirea megerősítette helyét a felsőházi rájátszásban, kihasználva azt, hogy a tabellán mögötte álló Kudzsiri Metalurgistul pénteken 3–0-ra alulmaradt otthon a Marosvásárhelyi SE-vel szemben.