A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK hivatalos közösségi oldalán tette közzé: Marius Ştefănescu meghosszabbította a szerződését a klubbal, az új megállapodás pedig 2026 nyaráig szól.
A 24 éves román válogatott középpályás 2018-tól a Sepsi OSK játékosa.
Ezzel egyben pont kerül arra a felröppent hírre, hogy a labdarúgó a Bukaresti Rapidhoz igazolna. A fővárosiak – a volt Sepsi OSK edzőjének kérésére – próbálták megszerezni aláírását, de végül Ștefănescu a háromszékieket választotta.
Még egy remek hír látott napvilágot: a Digi Sport és a Prima Sport tévétársaság megvásárolta a CSZKA Szófia–Sepsi OSK Konferencia Liga selejtezőjének közvetítési jogát, így műsorra tűzi a csütörtökön 20 órától kezdődő mérkőzést.
Azaz, mégsem kell bolgár antennát beszereznünk, hogy lássuk az odavágót. A visszavágót pedig ugyancsak ezen két tévéadó közvetíti élőben.
Diószegi László klubelnök csalódott amiatt, hogy a Sepsi OSK először kapott gólt és vesztett pontokat a 2. Liga rájátszásában, de bízik benne, hogy a folytatásban a bírói tévedések nem befolyásolják sorsukat. A tulajdonos a klub jövőjéről is nyilatkozott.
Óriási küzdelemben dőlt el a jégkorong Erste Liga döntőjének ötödik mérkőzése. A Gyergyói Hoki Klub kevesebb, mint két másodperccel a rendes játékidő vége előtt bevitte a győztes döfést és megvédte a címét.
Halálos kimenetelű baleset történt Csíkszentmihálynál szerda délelőtt – tájékoztat a Hargita megyei tűzoltóság.
Már nem áll Octavian Goga heves antiszemitizmusáról hírhedt egykori román miniszterelnök mellszobra Jászvásár egyik közterén – adta hírül a Ziarul de Iaşi.
A Román–Magyar Fórum ma feljelentést nyújtott be az RMDSZ egyes, közméltóságot betöltő tagjai által feltételezhetően elkövetett bűncselekményekkel kapcsolatban, a magyar országgyűlési választások folyamatával összefüggésben – tájékoztatott a szervezet.
Miközben az országban elszabadultak az árak, a parlament menzáján továbbra is hét lej egy csorba. Hátba lőtték a tárgyalására igyekvő román bérgyilkost Spanyolországban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!