Négy román klubcsapat lesz érdekelt a harmadik számú európai kupakiírás selejtezőjének második forulójában. Az FCSB és a Sepsi OSK bolgár, a Konstancai Farul örmény, míg a Kolozsvári CFR török ellenféllel szemben vívhatja ki a továbbjutást.
A mostani állás szerint nem minden mérkőzés első felvonása, tehát az odavágó lesz látható a képernyőn, pontosabban ezidáig éppen a sepsiszentgyörgyiek párharcára nem került olyan tévétársaság, aki megvásárolta volna a közvetítési jogot.
Az, már biztos, hogy a Sepsi OSK–CSZKA Szófia visszavágót, melyet augusztus 3-án 20 órától rendeznek, műsorra tűzte a Digi Sport és a Prima Sport adó is.
Csak reménykedni tudunk, hogy csütörtökig megoldódik a háromszékiek mérkőzésének közvetítése, így nem kell különböző módszerekkel, akár bolgár antenna segítségével – a régmúltat idézve – meccset néznünk.
Kecskemét után Csíkszeredában alkothat nagyot a Szabó István–Kerekes Barna edzőpáros. A magyar élvonal korábbi sikerkovácsai Székelyföldön folytathatják pályafutásukat, a tárgyalások az utolsó fázisban tartanak.
Lezárult a nevezési határidő a jégkorong Erste Liga 2026–2027-es szezonjára, kiderült, tíz csapat lesz a rajtnál. A mezőnyhöz a Háromszéki Ágyúsok is csatlakozott, így a következő idényben négy erdélyi együttes szerepel majd a sorozatban.
Hatósági felügyelet alá került a Bihar megyei Érbogyoszló RMDSZ-es polgármestere, miután csúszópénz elfogadásán érte tetten az Európai Ügyészség (EPPO).
Közel 29 ezer eurónyi kenőpénz átvétele közben értek tetten kedden egy Bihar megyei RMDSZ-es polgármestert az Európai Ügyészség nyomozói.
Újabb magyar sikernek tapsolt perceken át a cannes-i közönség: Nemes Jeles László vasárnap bemutatott új filmjét, a Moulint mintegy tízperces álló ováció követte a vetítés után.
Kommentelünk, tehát szarban vagyunk. Elmagyarázom, miért.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!