Magyarellenes rigmusok miatt félbeszakadt a Sepsi OSK kolozsvári mérkőzése

Székely Sport 2022. augusztus 22., 17:40 utolsó módosítás: 2022. augusztus 22., 19:42

A hazai drukkerek magyarellenes skandálásai miatt félbeszakadt a Kolozsvári Universitatea és a Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK hétfő délutáni mérkőzése.

Székelyföld nem létezik! Ezt üzenték a Kolozsvári U drukkerei Fotó: Facebook/Stiripesurse.ro

A labdarúgó Szuperliga 6. fordulójában rendezett találkozót a 26. percben szakította félbe Sebastian Colțescu játékvezető, miután a kolozsvári klub ultrái magyarellenes skandálásba kezdtek.

A bíró ezután lehívta a csapatokat a pályáról, és nagyjából tíz percre megállította a játékot, amely ezután folytatódott, és a Sepsi OSK 1–0-s győzelmével ért véget.