Magyar bíró vezeti az FCSB–Maccabi Tel Aviv BL-selejtezőt

Sebestyén Ervin 2024. július 21., 16:55 utolsó módosítás: 2024. július 22., 13:13

Hivatalossá vált, hogy magyar játékvezetői brigád dirigál majd az FCSB–Maccabi Tel Aviv mérkőzésen, a két fél kedden találkozik egymással a labdarúgó Bajnokok Ligája második selejtezőkörében.

Magyar játékvezető dirigál az FCSB következő BL-meccsén Fotó: Pinti Attila

Bogár Gergő, a tapasztalt bíró fújja majd a sípot a bukaresti összecsapáson, az oldalvonalról Georgiou Theodoros és Szalai Balázs segíti majd a munkáját. Theodoros neve ismerős lehet az FCSB drukkerek számára, negyedik játékvezetőként jelen volt az FC Zürich elleni meccsen is, ami végül 1–1-es végeredményt hozott. A tartalék-játékvezető Pintér Csaba lesz.

Bogár ezt megelőzően karrierje során négy BL-selejtezőn tevékenykedett, legutóbb még három évvel ezelőtt a Riga–Malmö (1–1) párharcon dirigált. A korosztályos román válogatott mérkőzésein háromszor kapott szerepet, az U21-esek Máltát verték 3–0-ra, az U17-esek 4–0-ra a litvánokat, illetve az U19-esek kikaptak 2–1-re az olaszoktól.

Az FCSB–Maccabi Tel Aviv összecsapást kedden rendezik 20 óra 30 perctől Bukarestben.