Leikszeltek a bajnokesélyessel, ketten bekerültek a forduló csapatába

Horváth Bálint Ottó 2023. május 03., 16:23 utolsó módosítás: 2023. május 03., 16:25

A Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 1–1-es döntetlent játszott hazai pályán az éllovas Konstancai Farul ellen. A háromszéki együttes két játékosa bekerült a legjobbak közé a labdarúgó Szuperliga rájátszásának 6. fordulójában.

Hazai pályán gyűjtik a pontokat a Sepsi OSK játékosai Fotó: Facebook/Sepsi OSK

A múlt hétvégi mérkőzés első félidejében adós maradt a tőle megszokott támadójátékkal a sepsiszentgyörgyi csapat, a szünet után azonban jelentősen feljavult a teljesítménye. Ennek ellenére mégis hátrányba került, de a 90. percben sikerült kiharcolnia a döntetlent, amikor Mihai Bălașa nagyszerű átadása eljutott Marius Ștefănescuhoz, aki a felső léc segítségével bombázott a hálóba.

Az egyenlítő találatot összehozó két játékost a Hivatásos Labdarúgóliga (LPF) beválasztotta a rájátszás 6. fordulójának csapatába.

Ștefănescu a negyedik alkalommal talált be a felsőházban Fotó: Facebook/Sepsi OSK

A Sepsi OSK gólpasszt jegyző hátvédjéről megjegyezték, hogy a teljes fordulóban Bălașa rendelkezett a legjobb InStat mutatóval, míg a középpályán az utóbbi időben kiválóan játszó Ștefănescu a felsőház meglepő gólkirályává lépett elő, ahol a negyedik alkalommal talált be.