A 23 éves portugál támadó, Jose Zé Gomes a Benfica akadémiáján nevelkedett, majd kölcsönbe került lengyel (Lechia Gdansk) és bolgár (Cherno More) csapatokhoz, utoljára pedig egy olasz alsóbb osztályú csapatban (Seregno) játszott.
Zé Gomes 2016-ban Európa-bajnoki címet szerzett a portugál U17-es korosztályú válogatottal, amikor a torna gólkirálya és a legjobb játékosa is volt, és 2018-ban az U19-es nemzeti együttessel is felért a csúcsra.
A Hollandiában született, 30 éves curacaói származású támadó, Rangelo Janga számos együttesnél megfordult. Eleinte a holland Excelsiornál, a Willem ll.-nél és Dordrechtnél szerepelt, majd következett a szlovák AS Trencin, a belga Gent, a kazah Asztana, a svájci Lugano, a holland NEC Nijmegen, míg a legutóbbi szezonban a ciprusi Apollon Limasszol játékosa volt.
Rangelo Janga 27 mérkőzésen 13 gólt szerzett a curacaói válogatott színeiben.
A kameruni válogatott középhátvéd, Jean Claude Billong legutóbb a francia Ligue 1-ben, a Clermont együttesében játszott. A 28 éves, 1,92 méter magas labdarúgó korábban az olasz első és másodosztályban (Benevento, Salernitana, Foggia), illetve a szlovén (Maribor, Rudar Velenje) és a török élvonalban, a Hatayspornál szerepelt.
Szabadnapos volt a román labdarúgó-válogatott a világbajnoki selejtezősorozatban. Tétmérkőzés helyett barátságos meccset játszott, amelyen 3–0-ra veszített Kanada ellen.
A Csíkszeredai Sportklub parádés formában kezdte a jégkorongszezont: 27 góllal ütötte ki a Sportul Studențesc csapatát. A Vákárban rendezett szezonnyitón szinte mindenki betalált, a közönség igazi hokigálát kapott.
Orvosi ellátásra szorult azt a 18 éves fiatal, aki menekülni próbált a rendőrök elől miután lebukott, hogy rendszám nélküli kvaddal közlekedik.
Nemcsak a parajdi sóbánya katasztrófájáért felelősök adminisztratív és büntetőjogi elszámoltatása topog egy helyben, hanem a bánya jövőjével kapcsolatban sem körvonalazódik egyértelmű álláspont.
A RMDSZ Maros megyei szervezete kiáll Szászrégen polgármestere mellett, aki ellen hivatali visszaélés miatt emelt vádat a román korrupcióellenes ügyészség (DNA) – tudatta a területi szervezet szombaton hivatalos Facebook-oldalán.
Az ember körbesétálja a hajdani bányavároska központját: mintha bizarr bálnatemetőben járna. Arra gondol, az Isten meg az ember jól megverte a helyet. Aztán kiderül, vannak őrangyalai is.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!