A Sepsi OSK a legutóbbi, hazai környezetben elszenvedett Medgyesi Gaz Metannal szembeni vereségével lecsúszott a tabella 11. helyére, szinte elérhetetlen távolságra került a rájátszás felsőháza.
A székelyudvarhelyi születésű László Csaba tizenhat fordulón keresztül irányította a piros-fehéreket. A háromszéki gárda legutóbb szeptember 11-én nyert.
A klubvezetőség az edzőváltás mellett döntött, sajtóinformációk szerint hétfőn este hosszasan egyeztetett Leo Grozavuval. Az 52 éves edzőt kedden délután egy órától sajtótájékoztató keretében hivatalosan is bemutatják.
Grozavu legutóbb, 2018-ban a Petrolul Ploiești kispadján ült, az eddigi karrierje során megfordult a Zilahi FC-nél, a Kolozsvári U-nál, a Nagybányai SE-nél, az FC Botoșani-nál, a Medgyesi Gaz Metannál és a Temesvári Polinál.
Diószegi László klubelnök csalódott amiatt, hogy a Sepsi OSK először kapott gólt és vesztett pontokat a 2. Liga rájátszásában, de bízik benne, hogy a folytatásban a bírói tévedések nem befolyásolják sorsukat. A tulajdonos a klub jövőjéről is nyilatkozott.
Hiába vezetett a hajrában a Sepsi OSK, a hosszabbításban megítélt büntetővel egyenlített a Voluntari, így 1–1-es döntetlen született a labdarúgó 2. Liga felsőházi rájátszásának hétközi, 4. fordulójában.
Közzétette a levélszavazatok pártonkénti megoszlását a Nemzeti Választási Iroda: a magyar országgyűlési választáson összesen 256 233 érvényes levélszavazatot adtak le.
Kedden reggel pontban kilenc órakor megérkezett a végrehajtó a nagyváradi premontrei templomhoz, ahol a Fejes Rudolf Anzelm apáttal szolidarizáló hívek fogadták. Ez sem akadályozta meg abban, hogy mise közben, csendőrök kíséretében behatoljon a templomba.
„Soha nem táncoltam a néped sírjain” – így reagált a Románok Egyesüléséért Szövetség (AUR) elnöke, George Simion a Magyar Péter által megfogalmazott vádakra.
Miközben az országban elszabadultak az árak, a parlament menzáján továbbra is hét lej egy csorba. Hátba lőtték a tárgyalására igyekvő román bérgyilkost Spanyolországban.
Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!